Sylwester w Amsterdamie
Holandia
Rabat do 50 PLN
199 PLN
Cena od: 249 PLN
Transport  Autokar
Lux

Średnia ocena  4.8/5
(5 ocen)
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
30.12.2018 r. - 01.01.2019 r.
Wyjazd weekendowy 1 os.
249199 PLN

Świadczenia

W cenie
  • przejazd autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, WC, DVD),
  • zwiedzanie według programu,
  • opiekę pilota,
  • zestawy słuchawkowe.
Obowiązkowe
  • Ubezpieczenie KL/NNW - 10 PLN/os.,
  • Opłaty przewodnickie i lokalne (płatne w autokarze i nie podlegają rozliczeniu) - 20 EUR/os.
  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 PLN/os.
Opcjonalne
  • Rezerwacja miejsca w autokarze: 20 PLN/os.
  • Kup Sobie Spokój: 20 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi.
Program ramowy

1 dzień - W godzinach wieczornych (zgodnie z rozkładem) wyjazd z poszczególnych miast. Nocny przejazd przez Polskę, Niemcy do Holandii.

2 dzień - W godzinach przedpołudniowych przyjazd do AMSTERDAMU. Stolica Holandii zwana „Wenecją Północy” położona jest na 90 wyspach połączonych ze sobą tysiącem mostów. Odwiedzimy tutaj Plac Rembrandta, targ kwiatowy, Plac Dam z Pałacem Królewskim oraz legendarne centrum Amsterdamu z dzielnicą czerwonych latarni. Zabawa plenerowa na ulicach Amsterdamu podczas której przywitamy Nowy Rok. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd nocny.

3 dzień - Powrót do poszczególnych miast.

Miasta wyjazdowe/ Transport
Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: taksa klimatyczna, taksa kwaterunkowa, checkpointy, parkingi, lokalni przewodnicy, bilety wstępu, wydatki graniczne i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Opinie

Średnia ocen:  
 5 opinii

10.08.2018 r.  przez sandra

Polecam biuro funclub - byłam z nimi na sylwestrze w Berlinie, Pradze, jarmarku bożonarodzeniowym w Berlinie, Tropikalnej wyspie i zakupowym wyjeździe do Berlina i na pewno jeszcze skorzystam :)

4.2/5

27.08.2016 r.  przez Barbara

Polecam. W ubiegłym roku sylwester w Pradze. Zwiedzanie, niesamowita atmosfera i profesjonalna Pani przewodnik.

5/5

21.11.2013 r.  przez PIOTREK

BYŁEM Z NIMI W ZESZŁYM ROKU W PARYŻU,, REWELACJA,,, I SUPER PRZEWODNICZKA PANI ANIA,,,, W 1 DZIEŃ ZWIEDZILIŚMY CAŁY PARYŻ,, W TYM ROKU TEŻ SIĘ Z NIMI WYBIERAM I KAŻDEMU POLECAM.....

5/5

19.11.2013 r.  przez Mateusz

Waśnie wykupiłem wycieczke na sylwestra do Amsterdamu, mam nadzieje ze bedzie świetnie :) jestem tylko ciekaw czy w samym Amsterdamie beda jakies koncerty i jesli tak to jakie..pisać! Pozdrówka

5/5

12.11.2013 r.  przez Marta i Tomek

Z Funclub'em jeździliśmy już 2 razy i w obu przypadkach było super. Zawsze to były wyjazdy wypoczynkowe, ale w tym roku na pewno spędzimy razem sylwestra w Amsterdamie! Tanio! Tanio! Tanio! Tak trzymać kochani, mamy nadzieję, że pojedziemy znowu z Panem Krzysztofem piękną Setrą :) To zobaczenia!

5/5

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.