infolinia61 66 28 616
Rabat do 200 PLN
299 PLN
Cena od: 499 PLN

Średnia ocena 5/5
(5 ocen)
2
Dane uczestników
3
Podsumowanie
4
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
30.12.2017 r. - 01.01.2018 r.
Wyjazd weekendowy 1 os.
499299 PLN

Świadczenia

W cenie
  • Zwiedzanie Paryża wg programu,
  • Przejazd autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, WC, DVD),
  • Opiekę pilota,
  • Zestawy słuchawkowe.
Obowiązkowe
  • Ubezpieczenie KL/NNW - 10 PLN/os.,
  • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, bilety na metro i opłaty lokalne (płatne w autokarze) - 40 EUR/os.,
  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 PLN/os.
Opcjonalne
  • Kup Sobie Spokój: 40 pln/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi.
  • Rezerwacja miejsc w autokarze: 10 pln/os.
  • Dopłata do wybranych miast wyjazdowych (zobacz TRANSPORT).
Program ramowy

1 dzień  (30.12) - wyjazd z Polski.

2 dzień (31.12) - przyjazd do Paryża około 11.00. Przed wjazdem do miasta postój na toaletę i śniadanie we własnym zakresie. Przyjazd do centrum i rozpoczęcie zwiedzania Paryża z pilotem( pieszo i metrem).

Wizytę naszą rozpoczniemy od Wieży Eiffla (Tour Eiffel) - symbolu miasta, najwyższej budowli Paryża ( wjazd lub wejście na II p.).

Następnie udamy się do najstarszej części Paryża Wyspy Cite (Ile de la Cite), która jest sercem Paryża i najchętniej odwiedzanym zakątkiem stolicy Francji. Zobaczymy katedrę Notre Dame, zachwycającą gotycką perłę, wzbudzającą podziw swymi wspaniałymi rozetami, łukami przyporowymi oraz bogatą historią. Pod koniec dnia udamy się na spacer po dzielnicy Montmartre, gdzie zobaczymy: Place Blanche z Moulin Rouge - kabaret w którym narodził się kankan; Place PigalleBazylikę Sacre Coeur - górującą na najwyższym wzgórzu miasta, imponującą śnieżno-białą świątynię w stylu grecko-bizantyjskim. Czas wolny na obiadokolację.

Po zakończeniu zwiedzania przejedziemy na Pola Elizejskie, najsłynniejsza aleję świata, gdzie zobaczymy Łuk Triumfalny i gdzie powitamy Nowy Rok. 

Czas wolny do wyjazdu.

3 dzień (01.01) – podstawienie autokaru około godziny 1.30. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do miast zachodniej Polski w godzinach popołudniowych, pozostałe miasta w późnych godzinach wieczornych.

Pozostałe informacje

Szanowni Państwo!

Ze względów bezpieczeństwa przypominamy o zakazie transportu przez teren Niemiec wszelkich środków pirotechnicznych.

W dniu 31 grudnia w Paryżu obowiązuje zakaz używania wszelkich wyrobów pirotechnicznych (petardy, race, fajerwerki, itp.)

W dniu 31 grudnia od 20.00 – 5.00 na Polach Elizejskich, na Placu Trocadero, na Polu Marsowym (okolice wieży Eiffel’a) obowiązuje zakaz posiadania szklanych butelek.
Transport

Transport autokarem trwa około 16 godziny od granicy polskiej. Przejazd przez Niemcy, Francję. Przyjazd do Paryża w godzinach porannych. Wyjazd do Polski około godziny 01:30. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. 

Select...
multimedia
Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Opinie
Średnia ocen:
5 opinii
2013-11-30przezMarzena, Tomek

Sylwester expresowy w Paryżu - świetna sprawa! Gorąco polecamy każdemu, rewelacyjny pilot, komfortowy autokar, niezapomniane przeżycie :)

5/5
2013-11-09przezOlga K.

Witam, chciałabym wyrazić opinię o wyjeździe na Sylwestra. Transport do Paryża- wyjeżdżałam z Poznania, wszystko odbyło się według planu. Autokar wygodny, komfortowy, podróż się nie dłużyła. Zwiedzanie- pilotka bardzo ciekawie opowiadała o zwiedzanych miejscach, nie tylko suche fakty. Zabawa na Polach Elizejskich- jest tyle atrakcji, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wszyscy się integrują. Polecam wyjazd na Sylwestra, poznaliśmy sympatycznych ludzi i doskonale się bawiliśmy. Wyjazd oceniamy jako bardzo dobry.

5/5
2013-11-08przezMaciej, Katarzyna

Witam, byliśmy w tamtym roku na Sylwestra expresowego w Paryżu. Niezapomniane wrażenia. A jak opowiadaliśmy znajomym, że byliśmy w Paryżu, to się bardzo dziwili. Integracja ludzi zaczęła się już w autokarze- trafiła nam się sympatyczna ekipa. Za taką cenę naprawdę warto przeżyć sylwestra w Paryżu. Duży plus za bardzo wygodne autokary.

5/5
2013-01-07przezpiootrek08

BYŁEM Z ZONA I POWIEM TAK:JEŻELI CHODZI O ORGANIZACJE I REZYDENTKĘ GORĄCO POLECAM NAPRAWDĘ STANĘLI NA WYSOKOŚCI ZADANIA (z malutkim minusikiem za to ze nikt nie poinformował ze na wierze Aifla nie wejdzie się z puszkami tu tez innymi metalowymi rzeczami). Jeżeli chodzi o sam Paryż ,miasto piękne warto zobaczyć szczególnie z taka rezydentka (przepraszam nie pamiętam imienia autokar nr 10) No ale sam sylwester w pryżu straszna kicha (za co odpowiedzialne są raczej władze miasta) polecam raczej wycieczkę z tym biurem.

5/5
2013-01-04przezRafał

Witam,sylwester 2012/2013 w Paryżu,wspaniała impreza z tym biurem!110% zadowolenia!!!Wycieczka w szybkim tempie ale warta wysiłku!i gorące pozdrowienia dla Pani Ani,naszej opiekunki,która wkłada serce w swoja pracę,wspaniała osoba!

5/5

Podobne oferty