Rabat do 200 PLN
299 PLN
Cena od: 499 PLN

Średnia ocena 5/5
(5 ocen)

Wybierz termin

Dane uczestników

Podsumowanie

Potwierdzenie

TerminZakwaterowanieCenaDostępność
30.12.2017 r. - 01.01.2018 r.
Wyjazd weekendowy 1 os.
499299 PLN

Świadczenia

W cenie
  • Zwiedzanie Paryża wg programu,
  • Przejazd autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, WC, DVD),
  • Opiekę pilota,
  • Zestawy słuchawkowe.
Obowiązkowe
  • Ubezpieczenie KL/NNW - 10 PLN/os.,
  • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, bilety na metro i opłaty lokalne (płatne w autokarze) - 40 EUR/os.,
  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 PLN/os.
Opcjonalne
  • Kup Sobie Spokój: 40 pln/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi.
  • Rezerwacja miejsc w autokarze: 20 pln/os.
  • Dopłata do wybranych miast wyjazdowych (zobacz TRANSPORT).
Program ramowy
Pozostałe informacje
Transport
Select...
Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego
Opinie
Średnia ocen:
5 opinii
2013-11-30przezMarzena, Tomek

Sylwester expresowy w Paryżu - świetna sprawa! Gorąco polecamy każdemu, rewelacyjny pilot, komfortowy autokar, niezapomniane przeżycie :)

5/5
2013-11-09przezOlga K.

Witam, chciałabym wyrazić opinię o wyjeździe na Sylwestra. Transport do Paryża- wyjeżdżałam z Poznania, wszystko odbyło się według planu. Autokar wygodny, komfortowy, podróż się nie dłużyła. Zwiedzanie- pilotka bardzo ciekawie opowiadała o zwiedzanych miejscach, nie tylko suche fakty. Zabawa na Polach Elizejskich- jest tyle atrakcji, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wszyscy się integrują. Polecam wyjazd na Sylwestra, poznaliśmy sympatycznych ludzi i doskonale się bawiliśmy. Wyjazd oceniamy jako bardzo dobry.

5/5
2013-11-08przezMaciej, Katarzyna

Witam, byliśmy w tamtym roku na Sylwestra expresowego w Paryżu. Niezapomniane wrażenia. A jak opowiadaliśmy znajomym, że byliśmy w Paryżu, to się bardzo dziwili. Integracja ludzi zaczęła się już w autokarze- trafiła nam się sympatyczna ekipa. Za taką cenę naprawdę warto przeżyć sylwestra w Paryżu. Duży plus za bardzo wygodne autokary.

5/5
2013-01-07przezpiootrek08

BYŁEM Z ZONA I POWIEM TAK:JEŻELI CHODZI O ORGANIZACJE I REZYDENTKĘ GORĄCO POLECAM NAPRAWDĘ STANĘLI NA WYSOKOŚCI ZADANIA (z malutkim minusikiem za to ze nikt nie poinformował ze na wierze Aifla nie wejdzie się z puszkami tu tez innymi metalowymi rzeczami). Jeżeli chodzi o sam Paryż ,miasto piękne warto zobaczyć szczególnie z taka rezydentka (przepraszam nie pamiętam imienia autokar nr 10) No ale sam sylwester w pryżu straszna kicha (za co odpowiedzialne są raczej władze miasta) polecam raczej wycieczkę z tym biurem.

5/5
2013-01-04przezRafał

Witam,sylwester 2012/2013 w Paryżu,wspaniała impreza z tym biurem!110% zadowolenia!!!Wycieczka w szybkim tempie ale warta wysiłku!i gorące pozdrowienia dla Pani Ani,naszej opiekunki,która wkłada serce w swoja pracę,wspaniała osoba!

5/5

Podobne oferty