infolinia61 66 28 616

 • 17 listopada nie pracujemy!

  Wszem i wobec ogłaszamy, że w piątek (17 listopada) odbieramy dzień wolny od pracy i nie będzie nas w siedzibie biura. W sobotę (18 listopada) pojawimy się w godzinach od 9:00 do 13:00.

  Wszystkim życzymy szalenie miłego piątku :)

 • W grudniu rusza Platinum+

  Unikatowe autokary zaprojektowane dla Sfery Platinum przyjechały do Polski. Zostały zaprezentowane podczas targów Warsaw Moto Show 2017 i z całą pewnością zadziwiły wszystkich odwiedzających. Ich reakcje przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Były tak intensywne i tak pozytywne, że nie postawiły żadnych wątpliwości – Platinum+ to najpiękniejsze i najbardziej komfortowe autokary w Polsce. Najpewniej w całej Europie.

  W hiszpańskiej fabryce Irizara od wielu miesięcy trwały zaawansowane i ściśle strzeżone prace nad nowymi autokarami. Specjaliści oraz technicy nie mogli zdradzać najmniejszych szczegółów dotyczących tego projektu, ponieważ objęty był tajemnicą. Autokary Platinum+ to absolutnie wyjątkowe i unikatowe modele. Z fabryki wyjechały tylko dwa takie pojazdy i od razu wyruszyły do Polski, żeby od grudnia regularnie kursować na trasie Poznań – Warszawa.

  Więcej informacji o Platinum+ znajdziesz na stronie www.sferaplatinum.pl

 • Nowe standardy turystyki - oferta Platinum

  Z nieukrywaną dumą i przyjemnością pragniemy przedstawić ofertę, która wyznacza nową jakość.

  Oferta Platinum to najnowocześniejsze autokary, dedykowane programy, kameralne grupy i jeszcze większy komfort podróży. To innowacja, design i luksus. Nowy wymiar, nowy standard, nowe możliwości. To pierwszy i jedyny taki produkt w polskiej turystyce autokarowej.