Aktualności

promocja 100 pln
 • Marcin Zamelski

  23.02.2021 r.
  TESTY NA COVID-19?

  BIURO PODRÓŻY FUNCLUB REFUNDUJE WYMAGANE TESTY.

  Jeżeli będą obowiązywały przepisy mówiące o tym, że powrocie do kraju będzie obowiązywała 10-dniowa kwarantanna, wówczas BP FUNCLUB będzie refundowało testy z niej zwalniające.Testy diagnostyczne w kierunku SARS-CoV-2 będą wykonane przed rozpoczęciem podróży powrotnej najpóźniej na 48 godzin przed przekroczeniem granicy Polski.

  Z obowiązku odbycia 10-dniowej kwarantanny zwolnione są m.in. (stan na marzec 2021):

  osoby zaszczepione przeciwko COVID-19, uczniowie pobierający naukę w Polsce i ich opiekunowie, którzy przekraczają granicę wraz z uczniami w celu umożliwienia tej nauki, studenci, uczestnicy studiów podyplomowych, kształcenia specjalistycznego i innych form kształcenia, doktoranci kształcący się w Polsce i osoby prowadzące działalność naukową, załoga statków powietrznych i morskich, pracownicy kolei, kierowcy transportu międzynarodowego, cudzoziemcy posiadający zezwolenie na stały pobyt lub zezwolenie na pobyt rezydenta długoterminowego Unii Europejskiej oraz ich małżonkowie i dzieci, medycy przyjeżdżający do Polski w celu udzielania świadczeń zdrowotnych, sportowcy i członkowie sztabu szkoleniowego w przypadku międzynarodowych zawodów sportowych.

  • dotyczy wyjazdów Lato 2021 nie dotyczy wyjazdów weekendowych.
 • Zuzanna Szyc

  26.01.2021 r.
  Covid-19 FAQ

  🔘 𝐂𝐨 𝐣𝐞ś𝐥𝐢 𝐝𝐨𝐤𝐨𝐧𝐚𝐦 𝐫𝐞𝐳𝐞𝐫𝐰𝐚𝐜𝐣𝐢 𝐢 𝐢𝐦𝐩𝐫𝐞𝐳𝐚 𝐧𝐢𝐞 𝐛ę𝐝𝐳𝐢𝐞 𝐬𝐢ę 𝐦𝐨𝐠ł𝐚 𝐨𝐝𝐛𝐲ć 𝐳 𝐩𝐨𝐰𝐨𝐝𝐮 𝐩𝐚𝐧𝐝𝐞𝐦𝐢𝐢 ?

  Wszystkie dokonane wpłaty zostaną zwrócone w ciągu 14 dni.

  🔘 𝐂𝐳𝐲 𝐛ę𝐝ą 𝐰𝐲𝐦𝐚𝐠𝐚𝐧𝐞 𝐭𝐞𝐬𝐭𝐲 𝐧𝐚 𝐜𝐨𝐯𝐢𝐝-𝟏𝟗 ?

  Do uczestnictwa w imprezach organizowanych przez Funclub nie są wymagane testy. Jeśli którykolwiek z krajów naszej podróży będzie uznawał wykonanie testu za warunek wjazdu, uczestnik nie zostanie obciążony kosztami testów antygenowych. Zostaną one wykonane na koszt organizatora.

  🔘 𝐂𝐳𝐲 𝐰𝐲𝐦𝐚𝐠𝐚𝐧𝐞 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐬𝐳𝐜𝐳𝐞𝐩𝐢𝐞𝐧𝐢𝐞 ?

  Do uczestnictwa w imprezach organizowanych przez Funclub nie są wymagane szczepienia.

  🔘 𝐂𝐨 𝐰 𝐩𝐫𝐳𝐲𝐩𝐚𝐝𝐤𝐮 𝐜𝐡𝐨𝐫𝐨𝐛𝐲 𝐰 𝐭𝐫𝐚𝐤𝐜𝐢𝐞 𝐢𝐦𝐩𝐫𝐞𝐳𝐲 ?

  Każdy z uczestników objęty jest ubezpieczeniem NNW i KL, w ramach którego finansowane są koszty leczenia z uwzględnieniem leczenia covid-19. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia rozszerzonego ubezpieczenia, obejmującego choroby przewlekłe.

  🔘 𝐂𝐳𝐲 𝐧𝐨𝐬𝐳𝐞𝐧𝐢𝐞 𝐦𝐚𝐬𝐞𝐜𝐳𝐞𝐤 𝐛ę𝐝𝐳𝐢𝐞 𝐨𝐛𝐨𝐰𝐢ą𝐳𝐤𝐨𝐰𝐞 ?

  Uczestnicy będą zobowiązani do przestrzegania obowiązujących procedur sanitarnych. Szczegółowe procedury obowiązujące w poszczególnych krajach komunikowane będę przed wyjazdem.

  🔘 𝐂𝐨 𝐣𝐞ś𝐥𝐢 𝐨𝐤𝐚ż𝐞 𝐬𝐢ę, ż𝐞 𝐮𝐜𝐳𝐞𝐬𝐭𝐧𝐢𝐤 𝐦𝐚 𝐬𝐭𝐰𝐢𝐞𝐫𝐝𝐳𝐨𝐧𝐲 𝐜𝐨𝐯𝐢𝐝-𝟏𝟗 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐝 𝐢𝐦𝐩𝐫𝐞𝐳ą ?

  Po okazaniu zaświadczenia uczestnik ma możliwość bezkosztowej rezygnacji. Dokonane wpłaty zostaną zwrócone w ciągu 14 dni.

  🔘 𝐂𝐨 𝐣𝐞ś𝐥𝐢 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐝 𝐰𝐲𝐣𝐚𝐳𝐝𝐞𝐦 𝐮𝐜𝐳𝐞𝐬𝐭𝐧𝐢𝐤 𝐳𝐨𝐬𝐭𝐚𝐧𝐢𝐞 𝐨𝐛𝐣ę𝐭𝐲 𝐤𝐰𝐚𝐫𝐚𝐧𝐭𝐚𝐧𝐧ą ?

  Po okazaniu zaświadczenia uczestnik ma możliwość bezkosztowej rezygnacji. Dokonane wpłaty zostaną zwrócone w ciągu 14 dni.

  🔘 𝐂𝐨 𝐝𝐚𝐣𝐞 𝐊𝐮𝐩 𝐒𝐨𝐛𝐢𝐞 𝐒𝐩𝐨𝐤ó𝐣 ?

  Kup Sobie Spokój daje możliwość bezkosztowej rezygnacji bez podawania przyczyny. Chroni jednocześnie przez dopłatami kursowymi i zmianami cen imprezy.

 • Zuzanna Szyc

  10.03.2020 r.
  Ubezpieczenia 3w1 cenie

  Możliwość rezerwacji specjalnego pakietu 3 ubezpieczeń w promocyjnej cenie 80 PLN:

  CHOROBY PRZEWLEKŁE /// towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w sytuacji stwierdzenia chorób przewlekłych (nadciśnienie, cukrzyca, nowotwory...). To ubezpieczenie daje pełną ochronę.

  KOSZTY REZYGNACJI /// w przypadku rezygnacji z imprezy z powodów, które obejmuje ubezpieczenie zwracane są wpłacone opłaty za wycieczkę.

  BAGAŻ /// odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.

 • Ania Białek

  01.03.2018 r.
  Karta Seniora - Poznańska Złota Karta

  Od kilku lat możemy chwalić się Certyfikatem Miejsca Przyjaznego Seniorom, który otrzymaliśmy za przygotowanie oferty dla Seniorów. Od dzisiaj możemy chwalić się uczestnictwem w nowym programie Centrum Inicjatyw Senioralnych.

  Od 1.03.2018 r. poznańscy Seniorzy mogą otrzymać Kartę Seniora - Poznańską Złotą Kartę, która upoważnia do stałego rabatu w ramach naszej oferty senioralnej.

  Więcej informacji o Karcie Seniora znajduje się na stronie Centrum Inicjatyw Senioralnych.

 • Ania Białek

  13.02.2018 r.
  Dzielimy się szczęściem

  Dzięki współpracy z firmą Uni-kat udało nam się uszczęśliwić ponad trzydzieści dzieci z niezamożnych rodzin z gminy Aleksandrów Kujawski, które swoje zimowe ferie powitały na tropikalnej wyspie.

  Wspólnie przeprowadziliśmy akcję pod hasłem „Ufundujmy dzieciom tropikalne ferie”. Dzięki tej inicjatywie dzieci bawiły się w parku rozrywki Tropical Island pod Berlinem.

  Dzieci musiały wstać bardzo wcześnie, bo autokar przyjechał po nie o świcie. Na trasie dostały śniadanie i przed południem dojechały na miejsce. Wodne szaleństwa trwały do późnych godzin wieczornych. Oczywiście każdy uczestnik dostał obiad, który został podany pod palmami. Taka zabawa zabiera sporo energii, dlatego w drodze powrotnej wszyscy smacznie spali w wygodnych fotelach autokaru.

  Pilot wycieczki stwierdził po powrocie, że dawno nie miał przyjemności pracować z tak energiczną, otwartą i wesołą grupą. Dzieci przez cały dzień szalały na zjeżdżalniach i w basenach. Po prostu świetnie się bawiły. Dla większości był to pierwszy zagraniczny wyjazd w życiu. Pierwsze zetknięcie z obcym językiem, z obcą walutą. Wszyscy byli jednak bardzo dzielni i spisali się wzorowo.

  Sprawianie radości jest jak nałóg – nie można przestać. Dlatego tak często współtworzymy takie akcje. I cieszymy się bardzo, że możemy zmieniać rzeczywistość.

 • Marcin Zamelski

  16.11.2016 r.
  Nowe standardy turystyki - oferta Platinum

  Z nieukrywaną dumą i przyjemnością pragniemy przedstawić ofertę, która wyznacza nową jakość.

  Oferta Platinum to najnowocześniejsze autokary, dedykowane programy, kameralne grupy i jeszcze większy komfort podróży. To innowacja, design i luksus. Nowy wymiar, nowy standard, nowe możliwości. To pierwszy i jedyny taki produkt w polskiej turystyce autokarowej.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.