Aktualności

BELKA GÓRA
 • 07.03.2024 r.
  Nowa żółta strzała

  Z radością informujemy, że do naszej floty dołączyła kolejna piętrowa SETRA Royal Class. Nowa żółta strzała rozpocznie swoją pracę już w marcu. ✅ 76 miejsc pasażerskich ✅ powiększone odstępy między rzędami ✅ wydzielona przestrzeń dla obsługi ✅ Royal Class 5*

 • 02.03.2024 r.
  Zaliczka 30%

  Do rezerwacji imprezy wystarczy zaliczka 30% wartości rezerwacji w PLN. Dopłata do 100% do 30 dni przed imprezą. Opłaty w innych walutach będą zbierane w autokarze.

 • 26.09.2023 r.
  Wcześniej-taniej 2024

  Promocja trwa do wyczerpania miejsc promocyjnych, ale nie dłużej niż do 30 listopada 2023. Rabaty zmniejszają się w trakcie trwania promocji.

 • 02.01.2023 r.
  Wczasy w Hiszpanii najtaniej !!!

  Grupa hotelowa Don Juan, specjalnie na rynek polski i wyłącznie dla klientów Funclub, wprowadziła specjalną promocję na wczasy w miesiącach: maj, czerwiec, wrzesień i październik. Ceny w tych miesiącach są niższe nawet o 50%.

 • 30.12.2022 r.
  Zaliczka tylko 300 zł

  W kolejnym etapie promocji LATO 2023 wystarczy wpłacić zaliczkę 300 zł. Imprezy objęte są rabatami do 15%

 • 25.04.2022 r.
  Opłaty programowe podczas wycieczek

  Informujemy, że aktualne dopłaty obowiązkowe na realizację programów zwiedzania publikowane są w ofertach. Ewentualnymi zmianami dopłat nie są objęte osoby, które wykupiły opcję Kup Sobie Spokój (Kup Sobie spokój chroni przed zmianą ceny w PLN oraz zmianą obowiązkowych dopłat w innych walutach).

 • Zuzanna Szyc

  10.03.2020 r.
  Ubezpieczenia 3w1 cenie

  Możliwość rezerwacji specjalnego pakietu 3 ubezpieczeń w promocyjnej cenie 80 PLN:

  CHOROBY PRZEWLEKŁE /// towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w sytuacji stwierdzenia chorób przewlekłych (nadciśnienie, cukrzyca, nowotwory...). To ubezpieczenie daje pełną ochronę.

  KOSZTY REZYGNACJI /// w przypadku rezygnacji z imprezy z powodów, które obejmuje ubezpieczenie zwracane są wpłacone opłaty za wycieczkę.

  BAGAŻ /// odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.

 • Ania Białek

  01.03.2018 r.
  Karta Seniora - Poznańska Złota Karta

  Od kilku lat możemy chwalić się Certyfikatem Miejsca Przyjaznego Seniorom, który otrzymaliśmy za przygotowanie oferty dla Seniorów. Od dzisiaj możemy chwalić się uczestnictwem w nowym programie Centrum Inicjatyw Senioralnych.

  Od 1.03.2018 r. poznańscy Seniorzy mogą otrzymać Kartę Seniora - Poznańską Złotą Kartę, która upoważnia do stałego rabatu w ramach naszej oferty senioralnej.

  Więcej informacji o Karcie Seniora znajduje się na stronie Centrum Inicjatyw Senioralnych.

 • Ania Białek

  13.02.2018 r.
  Dzielimy się szczęściem

  Dzięki współpracy z firmą Uni-kat udało nam się uszczęśliwić ponad trzydzieści dzieci z niezamożnych rodzin z gminy Aleksandrów Kujawski, które swoje zimowe ferie powitały na tropikalnej wyspie.

  Wspólnie przeprowadziliśmy akcję pod hasłem „Ufundujmy dzieciom tropikalne ferie”. Dzięki tej inicjatywie dzieci bawiły się w parku rozrywki Tropical Island pod Berlinem.

  Dzieci musiały wstać bardzo wcześnie, bo autokar przyjechał po nie o świcie. Na trasie dostały śniadanie i przed południem dojechały na miejsce. Wodne szaleństwa trwały do późnych godzin wieczornych. Oczywiście każdy uczestnik dostał obiad, który został podany pod palmami. Taka zabawa zabiera sporo energii, dlatego w drodze powrotnej wszyscy smacznie spali w wygodnych fotelach autokaru.

  Pilot wycieczki stwierdził po powrocie, że dawno nie miał przyjemności pracować z tak energiczną, otwartą i wesołą grupą. Dzieci przez cały dzień szalały na zjeżdżalniach i w basenach. Po prostu świetnie się bawiły. Dla większości był to pierwszy zagraniczny wyjazd w życiu. Pierwsze zetknięcie z obcym językiem, z obcą walutą. Wszyscy byli jednak bardzo dzielni i spisali się wzorowo.

  Sprawianie radości jest jak nałóg – nie można przestać. Dlatego tak często współtworzymy takie akcje. I cieszymy się bardzo, że możemy zmieniać rzeczywistość.

 • Marcin Zamelski

  16.11.2016 r.
  Nowe standardy turystyki - oferta Platinum

  Z nieukrywaną dumą i przyjemnością pragniemy przedstawić ofertę, która wyznacza nową jakość.

  Oferta Platinum to najnowocześniejsze autokary, dedykowane programy, kameralne grupy i jeszcze większy komfort podróży. To innowacja, design i luksus. Nowy wymiar, nowy standard, nowe możliwości. To pierwszy i jedyny taki produkt w polskiej turystyce autokarowej.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.