Biuro Podróży Funclub

infolinia61 66 28 616

Aktualności

 • Bartosz Pussak

  10.06.2020 r.
  Biuro nieczynne

  W piątek 12.06.2020 biuro będzie nieczynne.

 • Bartosz Pussak

  10.06.2020 r.
  Komunikat z dnia 10.06.2020

  Uprzejmie informujemy, że wszystkie wyjazdy zostają zawieszone do dnia 30.06.2020 w związku z sytuacją epidemiczną na terenie Polski i Europy.

 • Bartosz Pussak

  01.06.2020 r.
  Komunikat z dnia 01.06.2020

  Informujemy, że wszystkie obozy młodzieżowe w sezonie 2020 będą realizowane zgodnie z planem. Wyjazdy będą odbywały się w zgodzie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej.

 • 23.03.2020 r.
  Komunikat z dnia 23.03.2020

  Informujemy, że wszystkie imprezy organizowane przez Funclub do dnia 15.04.2020 zostają odwołane. Nasi pracownicy będę się kontaktowali z osobami, które miały zaplanowane wyjazdy w tym czasie.

  Informujemy jednocześnie, że każdemu z klientów przysługuje możliwość bezpłatnej zmiany imprezy lub zmiany terminu pod warunkiem, że termin wpłaty rat za imprezę nie upłynął.

  Klientów, których terminy wpłat kolejnych rat za imprezy zapadają, prosimy o terminowe ich regulowanie. W przypadku nieuregulowania rat w terminie nie będzie przysługiwało prawo darmowej zmiany imprezy lub terminu.

 • 14.03.2020 r.
  Komunikat z dnia 14.03.2020

  Informujemy, że wszystkie imprezy organizowane przez Funclub do 29 marca zostają odwołane. Nasi pracownicy będą się kontaktowali z osobami, które miały zaplanowane wyjazdy w tym czasie.

  Decyzje na temat imprez późniejszych będą opublikowane na naszym fanpage 23 marca.

  Prosimy Was jednocześnie o zastosowanie się do wszystkich zaleceń władz. Pamiętajcie, że odpowiedzialnością, wspólnym działaniem i dużą determinacją możemy pokonać wirusa i zakończyć stan, który budzi w nas wszystkich niepokój.

 • Zuzanna Szyc

  10.03.2020 r.
  Ubezpieczenia 3w1 cenie

  Możliwość rezerwacji specjalnego pakietu 3 ubezpieczeń w promocyjnej cenie 80 PLN:

  CHOROBY PRZEWLEKŁE /// towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w sytuacji stwierdzenia chorób przewlekłych (nadciśnienie, cukrzyca, nowotwory...). To ubezpieczenie daje pełną ochronę.

  KOSZTY REZYGNACJI /// w przypadku rezygnacji z imprezy z powodów, które obejmuje ubezpieczenie zwracane są wpłacone opłaty za wycieczkę.

  BAGAŻ /// odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.

 • Ania Białek

  01.03.2018 r.
  Karta Seniora - Poznańska Złota Karta

  Od kilku lat możemy chwalić się Certyfikatem Miejsca Przyjaznego Seniorom, który otrzymaliśmy za przygotowanie oferty dla Seniorów. Od dzisiaj możemy chwalić się uczestnictwem w nowym programie Centrum Inicjatyw Senioralnych.

  Od 1.03.2018 r. poznańscy Seniorzy mogą otrzymać Kartę Seniora - Poznańską Złotą Kartę, która upoważnia do stałego rabatu w ramach naszej oferty senioralnej.

  Więcej informacji o Karcie Seniora znajduje się na stronie Centrum Inicjatyw Senioralnych.

 • Ania Białek

  13.02.2018 r.
  Dzielimy się szczęściem

  Dzięki współpracy z firmą Uni-kat udało nam się uszczęśliwić ponad trzydzieści dzieci z niezamożnych rodzin z gminy Aleksandrów Kujawski, które swoje zimowe ferie powitały na tropikalnej wyspie.

  Wspólnie przeprowadziliśmy akcję pod hasłem „Ufundujmy dzieciom tropikalne ferie”. Dzięki tej inicjatywie dzieci bawiły się w parku rozrywki Tropical Island pod Berlinem.

  Dzieci musiały wstać bardzo wcześnie, bo autokar przyjechał po nie o świcie. Na trasie dostały śniadanie i przed południem dojechały na miejsce. Wodne szaleństwa trwały do późnych godzin wieczornych. Oczywiście każdy uczestnik dostał obiad, który został podany pod palmami. Taka zabawa zabiera sporo energii, dlatego w drodze powrotnej wszyscy smacznie spali w wygodnych fotelach autokaru.

  Pilot wycieczki stwierdził po powrocie, że dawno nie miał przyjemności pracować z tak energiczną, otwartą i wesołą grupą. Dzieci przez cały dzień szalały na zjeżdżalniach i w basenach. Po prostu świetnie się bawiły. Dla większości był to pierwszy zagraniczny wyjazd w życiu. Pierwsze zetknięcie z obcym językiem, z obcą walutą. Wszyscy byli jednak bardzo dzielni i spisali się wzorowo.

  Sprawianie radości jest jak nałóg – nie można przestać. Dlatego tak często współtworzymy takie akcje. I cieszymy się bardzo, że możemy zmieniać rzeczywistość.

 • Marcin Zamelski

  16.11.2016 r.
  Nowe standardy turystyki - oferta Platinum

  Z nieukrywaną dumą i przyjemnością pragniemy przedstawić ofertę, która wyznacza nową jakość.

  Oferta Platinum to najnowocześniejsze autokary, dedykowane programy, kameralne grupy i jeszcze większy komfort podróży. To innowacja, design i luksus. Nowy wymiar, nowy standard, nowe możliwości. To pierwszy i jedyny taki produkt w polskiej turystyce autokarowej.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.