Wcześniej taniej lato 2019 - rabat do 15%
RABAT
10 %
[Dla Seniora] Hotel COPACABANA 13 noclegów
Hiszpania - dla seniora
Rabat do 7%
1813 PLN
Cena od: 1949 PLN
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów13

Średnia ocena  4.6/5
(17 ocen)
Przewodnik w PDF
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
16 - 29.05.2019 r.
Hotel pok. 2os.
19491813 PLN
03 - 16.06.2019 r.
Hotel pok. 2os.
2049 PLN
21.09 - 04.10.2019 r.
Hotel pok. 2os.
20491906 PLN
Hotel

Hotel Copacabana już kolejny rok gościć będzie uczestników senior travel. Gwarantuje udany wypoczynek i wysoki poziom świadczonych usług. Obiekt położony jest w odległości około 400 m od głównej plaży w Lloret de Mar. Na jego terenie znajduje się sala restauracyjna, barowa, telewizyjna,basen. Pokoje 2, 3, osobowe z łazienką oraz balkonem, wyposażone w TV, telefony, sejfy (dodatkowo płatny ok. 25 euro) oraz klimatyzację. Ręczniki zmieniane są codziennie, sprzątanie pokoi odbywa się około godziny 11:00. Hotel składa się z dwóch części, przedzielonych salą restauracyjno - barową otwartą do godziny 24:00. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajdują się sklepy spożywcze, restauracje oraz kafejki internetowe. Hotel Copacabana znany jest z wysokiego standardu obsługi oraz bardzo dobrej kuchni.

Program ramowy

1 dzień - Wyjazd z Polski. Przejazd przez Niemcy oraz Francję. W godzinach wieczornych przyjazd na nocleg tranzytowy we Francji.

2 dzień - Przejazd przez Francję, Hiszpanię. Przyjazd do Lloret de Mar w okolicach godziny 19:00. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne (opis wycieczek fakultatywnych na stronie opisowej kraju).

3 - 13 dzień - Wczasy dla seniorów na Costa Brava, w hotelu Copacabana w Lloret de Mar.

Śniadanie w godzinach porannych, obiad w ciągu dnia, obiadokolacja w godzinach wieczornych.

13 dzień - Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd przez Hiszpanię i Francję. Wieczorem przyjazd na nocleg tranzytowy.

14 dzień - Po śniadaniu wyjazd do Polski. Przejazd przez Francję i Niemcy. Przekroczenie granicy Polski w godzinach wieczornych. Przyjazd do miast zachodniej Polski przed północą, pozostałe miasta przyjazd dnia 15 po północy.

Świadczenia
W cenie
 • zakwaterowanie w pokojach 2-, 3- osobowych,
 • 2 noclegi tranzytowe we Francji ze śniadaniami,
 • 11 noclegów w Hiszpanii z wyżywieniem FB,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • zajęcia Nordic Walking (należy posiadać własne kijki),
 • opieka rezydenta na miejscu.
Obowiązkowe
 • ubezpieczenie KL, NNW: 80 PLN/ os.,
 • opłata klimatyczna i administracyjna: 20 EUR/ os. (płatne w autokarze),
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.
Opcjonalne
 • Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os. - umożliwia bezkosztową rezygnację z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy opłata za usługę “Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi.
 • ubezpieczenia KR: 3 - 4% wartości imprezy - umożliwia bezkosztową rezygnację z imprezy, zgodnie z ogólnymi warunkami ubezpieczenia,
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
 • rezerwacja miejsca w autokarze - 50 PLN/os.,
 • wycieczki fakultatywne.
Wyżywienie
 • 2 śniadania w hotelu tranzytowym we Francji
 • wyżywienie FB w Hiszpanii. Posiłki w formie bufetu, na obiad i kolację do wyboru: zupa, 4 dania obiadowe, świeże warzywa, lody oraz deser. Napoje do obiadów i kolacji są dodatkowo płatne.
Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: taksa klimatyczna, taksa kwaterunkowa, checkpointy, parkingi, lokalni przewodnicy, bilety wstępu, wydatki graniczne i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Miasta wyjazdowe/ Transport
 • wyjazd z Polski w godzinach porannych. Przyjazd na nocleg tranzytowy do Francji w okolicach godziny 21.00. Po śniadaniu wyjazd do Hiszpanii i zakwaterowanie około godziny 20.00.
 • wyjazd z Hiszpanii w godzinach porannych, po śniadaniu. Przyjazd na nocleg tranzytowy w okolicach godziny 20.00. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych i nocnych ostatniego dnia imprezy. Uwaga! Niektóre miasta - północna i wchodnia część Polski przyjazd po północy (15 dnia).
Opis miejsca

Katalonia oferuje turystom nieprzebrane bogactwo krajobrazu: skaliste wybrzeża, piaszczyste plaże, zielone równiny, stepy, pogórza i wysokie sierry - wszystko w okolicy Barcelony. Na terenie tego autonomicznego regionu można znaleźć zabytkowe miasta i miasteczka, małe rybackie wioski, górskie osady, tysiące romańskich kaplic, rzymskie mosty, winnice, sady, rybne strumienie i lasy pełne zwierzyny. Dla odwiedzających Katalonię jej najbardziej oczywistymi elementami są Morze Śródziemne oraz Pireneje.

Lloret de Mar to jedna z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych w południowej części wybrzeża Costa Brava. Przyciąga niezliczone ilości turystów różnorodnymi rozrywkami, m.in. atrakcyjnym aquaparkiem, kursami nurkowania i licznymi dyskotekami.

Pogoda

Miesiąc

Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień

Śr. temperatura

10°
10°
12°
14°
18°
22°
25°
25°
22°
18°
13°
10°

Śr. opady

33mm
32mm
44mm
41mm
42mm
25mm
21mm
49mm
78mm
84mm
49mm
33mm
Dokumenty

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Hiszpanii jest paszport bądź dowód osobisty.

multimedia
  Lista odtwarzania
Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Pozostałe informacje

Oferta skierowana jest do wszystkich osób, które ukończyły 50 lat.

Na miejscu istnieje możliwość wykupienia ciekawych wycieczek fakultatywnych.

Zajęcia nordic walking będą prowadzone co 2 – 3 dni, w zależności od zainteresowania klientów.

Wycieczki fakultatywne

Uwaga!!!

 • podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób
  Barcelona

  wycieczka do stolicy Katalonii. To niezwykłe miasto znacznie różni się od reszty kraju. Posiada własną, wyrafinowaną kulturę, co szczególnie widać w niespotykanej architekturze Antoniego Gaudiego. W programie wycieczki: najbarwniejsza hiszpańska ulica Las Ramblas z przepiękną gotycką starówką, wzgórze Montjuic z Pałacem Narodowym, tarasem widokowym i obiektami olimpijskimi, perełki Antonio Gaudiego: Casa Batllo, Casa Milla i wreszcie największa z nich – Sagrada Familia (imponujący kościół sięgający powyżej 100 metrów). Dla fanów piłki nożnej przygotowaliśmy wizytę w Camp Nou, obejmującą nie tylko muzeum i trybuny, ale także zwiedzanie stadionu od kuchni: szatnie, sale konferencyjne, stanowiska komentatorów, kaplicę i murawę. W godzinach wieczornych obejrzymy pokaz tańczących fontann. Font Magica to podświetlane fontanny tworzące widowiskowy spektakl „światło i dźwięk”.

  Cena: BARCELONA - 45 EUR/ os. / dzieci 30 EUR/ os.

  CAMP NOU TOUR - 25 EUR/ os. / dzieci 20 EUR/ os.

  Montserrat

  Całodniowa wycieczka gwarantująca zapierające dech w piersiach widoki, malownicze krajobrazy i niesamowite formacje skalne o niespotykanych kształtach. Wszystko to będziemy podziwiać wjeżdżając kolejką na to zadziwiające wzgórze. Na wysokości 720 m znajduje się klasztor Benedyktynów, który wybudowano po tym, jak w cudownych okolicznościach odnaleziono tam figurkę Matki Boskiej. Kontakt z la Morenetą ma magiczne właściwości - dotknięcie figurki powoduje, że w ciągu roku spełniają się życzenia i prośby, z którymi przyjeżdżamy do klasztoru. Istnieje możliwość wysłuchania Escolanii, który jest najstarszym, chłopięcym chórem w Europie.

  Cena: 45 EUR/ os.

  dzieci do lat 12- 30 EUR/ os.)

  Flamenco

  niezapomniany wieczór w gorących rytmach flamenco. Chwile spędzone w eleganckim budynku Gran Casino w Lloret de Mar na wieczorze Flamenco na długo utkwią Wam w pamięci. Cudowny, pełen ekspresji show flamenco w szampańskiej atmosferze z najlepszymi hiszpańskimi artystami to niezapomniane wrażenia i cudowna zabawa.

  Cena: 35 EUR/ os.

  dzieci: 20 EUR/ os.

  Tossa de Mar

  to jedna z obowiązkowych wycieczek, na którą nie można się wybrać bez stroju kąpielowego i aparatu. Rejs wzdłuż dzikiego, skalistego wybrzeża Costa Brava do miasteczka o pocztówkowej urodzie gwarantuje niezapomniane widoki i wrażenia. Tossa de Mar to pięknie położona dawna rybacka osada, która ze względu na zachowanie swego oryginalnego charakteru, uważana jest za perełkę Costa Brava.

  Cena: 22 EUR/ os.

  dzieci do lat 12 - 15 EUR/ os.

  Water World

  największy park atrakcji wodnych na Costa Brava. W Water World jest ponad 20 atrakcji dla amatorów wodnego szaleństwa. Najpopularniejsze to: Kamikaces - olbrzymi tor wodny dla odważnych startujących z wysokości 77 m; Storm - zjeżdżalnia, z której spada się pionowo do brodzika; X-treme Mountain oraz Water Mountain, czyli najdłuższe zjeżdżalnie pontonowe, na których przejażdżki w szalonym tempie pozwalają pokonać 260 m w niecałe 2 minuty.

  Cena: 33 EUR/ os.

  dzieci 26,5 EUR/ os.

  Marineland

  połączenie parku wodnego z ogrodem zoologicznym i delfinarium. To idealne miejsce dla tych, którzy uwielbiają zabawy w wodzie i zwierzęta. Tu zanurzycie się w basenie, zjedziecie na pontonie, a w chwili przerwy obejrzycie pokaz tresury delfinów, lwów morskich oraz egzotycznych ptaków.

  Cena: 28 EUR/ os.

  dzieci od 5 do 10 lat - 22,75 EUR/ os.

  Nurkowanie z akwalungiem

  to jednodniowy kurs łączący teorię i praktykę. Po niezbędnym przeszkoleniu i ćwiczeniach w towarzystwie instruktora spędzą Państwo ok. 20 min. w magicznym świecie Morza Śródziemnego karmiąc rybki, podziwiając rozgwiazdy i koralowce, a przy odrobinie szczęścia także meduzy i ośmiornice. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość uwiecznienia podwodnych przygód na zdjęciach i filmie.

  Cena: 35 EUR/ os.

  Port Aventura

  To niezwykła atrakcja nie tylko dla młodzieży, ale również dla całych rodzin z dziećmi. To ogromne centrum rozrywki podzielona na krainy świata, wypełnione po brzegi karuzelami, rollercoasterami i licznymi atrakcjami artystycznymi.

  Cena: 65 EUR/ os.

  dzieci do lat 12 - 55 EUR/ os.

  Girona Dali

  Wycieczka do miasta Figueres, w którym żył i tworzył jeden z najbardziej znanych twórców sztuki współczesnej Salvador Dali. W cenie: zwiedzanie surrealistycznego Muzeum, które artysta stworzył sam w gmachu dawnego teatru. Po madryckim Prado jest to najczęściej odwiedzany przybytek sztuki w Hiszpanii. W dalszej części wycieczki odwiedzimy stolicę regionu, Gironę - miasto malowniczo położone u zbiegu rzek, posiadające jedną z najładniejszych starówek w całej Hiszpanii.

  Cena: 49 EUR/ os.

  dzieci do lat 12 - 37 EUR/ os.

  L'escala i Empuriabrava

  W uroczej miejscowości La Escala znajduje się jedno z najważniejszych w Hiszpanii wykopalisk archeologicznych. Malownicze położenie miasta nad morzem sprawia, że grecko – rzymskie ruiny są fascynującym miejscem dla każdego, a pobliska plaża przyciąga swym urokiem. Po zwiedzaniu ruin i krótkim odpoczynku na plaży, czeka nas wizyta w Empuriabrava, największej marinie w Europie, zwanej katalońską Wenecją. W programie wycieczki rejs po kanałach i samodzielne sterowanie małymi łódeczkami. Przy dobrym wietrze skoczkowie z lokalnego aeroklubu dostarczą nam dodatkowych wrażeń wykonując nad naszymi głowami podniebne akrobacje.

  Cena: 45 EUR/ os.

  dzieci 30 EUR/ os.

  Rupit i Besalu

  Będąc w magicznej Katalonii koniecznie trzeba wybrać się do pełnej tajemnic epoki średniowiecza. Dwa urokliwe katalońskie miasteczka, Rupit i Besalu są doskonałym tłem dla historycznych filmów. W ich scenerii niczego zmieniać nie trzeba. W Besalu położonym na szlaku romańskich zabytków Katalonii podziwiać można dobrze zachowaną dzielnicę żydowską ze słynnymi łaźniami. Zakrzywiony most prowadzący do miasta jest jego największym symbolem. W trakcie wycieczki, zatrzymamy się na przepięknym tarasie widokowym El Far z którego rozpościera się niesamowita panorama gór i morza, po czym udamy się typowy kataloński obiad do lokalnej restauracji. Następnie przejedziemy do Rupit – malutkiego miasteczka, które położone jest w regionie wygasłych wulkanów. Oryginalne kamienne zabudowania, wiszący most, bazaltowe chodniki to tylko kilka atrakcji które czekają na Państwa podczas tego wyjazdu.

  Cena: 49 EUR/ os.

  dzieci 35 EUR/ os.

Opinie

Średnia ocen:  
 17 opinii

12.10.2018 r.  przez Ewa Pa

Pierwszy raz autokarem do Hiszpanii .Podróż męcząca autokarem nr 8 -brak luku bagażowego nad siedzeniem .Podręczny bagaż pod nogami nie jest wygodny -ciasno. Odpoczynek we Francji zbyt krótki nie sposób zregenerować obolałe ciało. Monitory zamontowane obok głów pasażerów- słaba widoczność i wrażenie że wszyscy patrzą na ciebie-mało komfortowe wręcz meczące tym bardziej że film dominował w czasie jazdy. Hotel Copacabana jak dla mnie super Jedzenie extra każdy znajdzie coś dla siebie braki uzupełniane na bieżąco Ryby makarony mięsa lody owoce itp smaczne Obsługa miła Pokoje sprzątane codziennie sumiennie Basen czysty raczej pusty ale do morza raptem 6 min więc nie dziwi .Rezydentka P Dominika fantastyczna osoba ciepła dowcipna z dużą wiedzą pomocna Pozdrawiają emerytki w kapeluszach:) Ogólnie -gdyby popracować nad transportem byłaby 6 a tak daję 4,5 Pozdrawiam

4/5

09.10.2018 r.  przez Maria Wisniewska

Pierwszy raz wyjechałam z seniora mi. Było wspaniale,będę miło wspominać swój pobyt.Pan Andrzej fantastycznie opowiadał o historii tych regionów. Nawet podróż nie była tak uciazliwa.Pozdrawiam Maria

5/5

19.06.2018 r.  przez Renata Musiał

Kolejny wyjazd z Funclubem za nami...tym razem była to Hiszpania W+Z , w drugiej połowie maja. Było naprawdę super !!! Piękna miejscowość Lloret de Mar i bardzo dobry hotel Copacabana. A przede wszystkim przesympatyczna i bardzo pomocna pani Dominika ,która wspaniale zajmowała się naszą niemałą przecież grupą i robiła to z uśmiechem ,życzliwością i pełnym profesjonalizmem.Serdecznie dziękujemy pani Dominiko i pozdrawiamy z Bełchatowa.Podziękowania również dla naszych wspaniałych kierowców z A 9. Bo to właśnie ludzie sprawili ,że mamy wspaniałe wspomnienia z wyjazdu do Hiszpani.. nigdy nie zapomnimy fantastycznej atmosfery i uśmiechu naszej przemiłej pani Dominiki .Jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam w imieniu własnym i całej grupy uczestników z Bełchatowa i Piotrkowa

5/5

04.09.2017 r.  przez Czesław i Bożena Kyciak

Byliśmy i wracamy 22.09 2017 - Llyoret de Mar - super . Pani Dominika i pozostały zespół wspaniały .

5/5

19.10.2016 r.  przez Elżbieta

Hiszpania wspaniały hotel copacabana,wyżywienie bez zarzutu, miejscowość też dobra na zwiedzanie i odpoczynek. Pani Dominika wspaniała ciepła i załatwi wszystko. Polecam. W tym roku będziemy 4 raz.

5/5

17.10.2016 r.  przez Maria i Janusz Wieczorek

Wczasy w Copacabanie-SUPER!Pokoje czyste,zadbane.A jedzenie...baardzo smaczne,urozmaicone,obfite.Rewelacja!Nordic walking-super sprawa,trenerzy fantastyczni!Pani Dominika przesympatyczna,z ogromną wiedzą.Mamy już wykupione wakacje w Copacabanie na 2017!!nie mozemy się już doczekać.

4/5

04.07.2015 r.  przez Danuta i Halina

To nasz nie pierwszy wypoczynek na Costa Brava. Lloret de Mar i hotel Copacabana polecamy wszystkim wahającym się.Miasteczko bardzo urokliwe.Czyste plaże,przepiękne wybrzeże, które zachęca d o długich spacerów. Fajna baza wypadowa do pobliskiego Blanes czy Tossa de Mar. Świetne wycieczki fakultatywne. Hotel zadbany i czysty.Jedzenie bardzo urozmaicone,dla każdego coś smacznego :) Rezydentka, Pani Dominika Żarkowska to bardzo ciepła i przemiła osoba.Zawsze uśmiechnięta, życzliwa i pomocna.Wypoczynek w Lloret to czysta przyjemność. Nie chce się wracać do domu ale cóż wszystko co dobre szybko się kończy. Czekamy niecierpliwie następnych wyjazdów.Pozdrawiamy serdecznie Panią Dominikę ! Danusia i Halinka

5/5

23.11.2013 r.  przez Paweł

Wyjazd naprawdę godny polecenia, byłem w tym roku we wrześniu na tej wyciecze, wypoczelismy z żoną na całego;) fajnie, że są noclegi tranzytowe po drodze, przynajmniej można trochę wypocząć. Dziękujemy Pani Dominice za miłą opiekę.

4/5

13.11.2013 r.  przez Barbara i Józef

Oczywiście poelcamy ofertę dla seniora i to tylko w Copacabanie! Ukłony kierujemy szczególnie za organizację. Noclegi tranzytowe to jest to. Nie odczuwamy tak bardzo długiej podróży. Rezydentka bardzo opiekuńcza, skora do pomocy. Hotel czyściutki, pokoje zadbane, bardzo dobry, różnorodny bufet.

4/5

13.11.2013 r.  przez Agnieszka Jóźwiak

Hotel Copacabana bardzo sympatyczna obsługa, ten projekt dla seniorów bardzo trafny, podróż nie jest męcząca, ponieważ w połowie drogi jest przystanek na nocleg po śniadaniu rusza się w dalszą drogę. Pobyt na miejscu super ! Są wycieczki, zajęcia dodatkowe, w hotelu organizowane wieczorki zapoznawcze, tańce i muzyka.. ja bardzo polecam. Byłam z mężem i sąsiadami. Pozdrawiam Agnieszka z Łodzi.

5/5

1 z 2

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.