Rabat do 200 PLN
699 PLN
Cena od: 899 PLN
WyżywienieBB
śniadania
Ilość noclegów2

Średnia ocena 5/5
(8 ocen)
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
04 - 08.04.2018 r.
Hotel pok. 2os.
899699 PLN
02 - 06.05.2018 r.
Hotel pok. 2os.
899 PLN
30.05 - 03.06.2018 r.
Hotel pok. 2os.
899799 PLN
18 - 22.07.2018 r.
Hotel pok. 2os.
899799 PLN

Świadczenia

W cenie
 • przejazd autokarem klasy LUX (klmatyzacja, DVD, barek, WC),
 • 2 noclegi w okolicach Londynu w hotelu /* Pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami,
 • wyżywienie: 2 śniadania,
 • opiekę pilota,
 • zwiedzanie według programu.
Obowiązkowe
 • Opłaty programowe: opłata przewodnicka, komunikacja miejska, zestawy słuchawkowe, opłaty wjazdowe do stref płatnych: 50 GBP/os. (kwota nie podlega rozliczeniu),
 • Ubezpieczenie KL/NNW: 30 PLN/os.,
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 PLN/os.
Opcjonalne
 • rezerwacja miejsca w autokarze - 30 PLN/os.,
 • ubezpieczenia KR: 3-4% wartości imprezy,
 • Kup Sobie Spokój: 40 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi.
Program ramowy
Wyżywienie
Dobrze wiedzieć
Miasta wyjazdowe/ Transport
Select...
Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego
Opinie
Średnia ocen:
8 opinii
2016-04-23przezMarzanna i Jarek

Podziękowania dla organizatorów i uczestników wyjazdu do Londynu 06-04-2016 z Wami na konie świata.... do zobaczenia na trasie. pozdrawiam mR

5/5
2015-08-21przezEwa

Ja i moja nastoletnia córka jesteśmy bardzo zadowolone z wycieczki. Londyn naprawdę piękny. Mimo zróżnicowanej pogody nie można się na nic uskarżać ,gdyż kompetentny pilot, Pan Maciej odpowiednio modyfikował kolejność zwiedzania dopasowując ją do panującej aury. Bardzo dobry standard hotelu i autokaru, co bardzo ważne podczas tak długiej jazdy . Kierowcy podobnie jak pilot, bez zastrzeżeń,pełen profesjonalizm. Plus także dla Pani przewodnik ,która dostosowywała tempo zwiedzania do możliwości grupy.

5/5
2015-08-18przezKarolina

Wyjazd oceniam jako bardzo udany. Autokar komfortowy, dużo wygodniejszy niż te którymi do tej pory podróżowałam z innych biur podróży. Pilot, Pan Maciej, przesympatyczny, zaangażowany w swoją pracę, pilnował całą grupę jak oka w głowie, zasypywał nas ciekawostkami o Londynie i rozśmieszał zabawnymi dowcipami. Wielkie brawa dla przemiłych kierowców, którym nie straszne były odwrotne kierunki jazdy w Anglii. Polecam zabrać ze sobą wygodne buty, gdyż program wycieczki jest bardzo intensywny i męczący, ale chcąc zobaczyć tyle wspaniałych miejsc trzeba się poświecić. Duży plus za zestawy słuchawkowe, które ułatwiały przede wszystkim przejazdy metrem. Wadą okazała się jedynie kapryśna angielska pogoda, a na to biuro podróży nie ma wpływu. Był to mój pierwszy tak długi wyjazd z Funclub i z pewnością nie ostatni, gdyż organizację uważam za dużo lepszą niż w innych bardziej popularnych biurach podróży.

5/5
2015-08-18przezBasia

Bardzo udany wyjazd do Londynu. Szczególne podziękowania dla p. Przemka i p Waldka ( kierowcy) za wyrozumiałość, uczynność i cierpliwość. Pilot wycieczki p.Maciej rownież wykazał się kompetencją . Poleca każdemu wycieczki z Funclubem.

5/5
2015-08-17przezBasia

Wycieczka do Londynu bardzo udana. Panom kierowcom p Przemkowi i p Waldkowi serdeczne podziękowania za życzliwość i uczynność oraz bezpieczną jazdę. Pilot wycieczki p Maciej bardzo pomocny i uczynny. Myślę że jeszcze skorzystam z ofert Funclubu. Naprawdę warto.

5/5
2015-06-20przezEwa

Świetna wycieczka. Pilot p. Miłosz najlepszy z pilotów z jakimi spotkałam się podczas kilku podróży z Funclubem. Świetny organizator, pomocny, miły i opiekuńczy. Dzięki dobrej organizacji zwiedziliśmy bardzo dużo, bez zbędnego pośpiechu, z czasem wolnym przeznaczonym na własne potrzeby. The Red Lion Hotel rewelacyjny. Cała grupa to bardzo sympatyczni ludzie. Dopełnieniem była bardzo dobra pogoda. Jedyny minus dla kierowców za brudne przednie szyby w autobusie - raz myte na całej trasie.

5/5
2015-06-07przezGrzegorz z Gdańska

Super wyjazd, pogoda dopisała, w trzy dni poznaliśmy najciekawsze miejsca w Londynie który naprawdę jest pięknym miastem i nie można go nie zobaczyć, komunikacja metrem bezproblemowa, cała grupa wycieczki fajni ludzie (fajny również p.Adrian). Pilot p.Miłosz sympatyczny kompetentny. Duży minus całej imprezy to brak zestawów słuchawkowych.

5/5
2015-03-14przezOskar

byliśmy całą grupą z Oleśnicy. Wyjazd świetnie zorganizowany. Autokar rewelacja. Pilot Pan Waldek opowiadał bardzo ciekawie i pokazał nam Londyn tak, że zapamiętamy ten wyjazd bardzo długo.

5/5

Podobne oferty