Archiwum rekomendacji

EXTRA WYCIECZKA SKARBY ITALII ( 15.04.-22.04.17 ).  BARDZO, BARDZO DUŻO POCHWAŁ DLA PRZEWODNICZKI, CZYLI  SŁONECZNIKOWEJ ALEKSANDRY, A TAKŻE DLA KIEROWCÓW P.ZBYSZKA I P.RAFAŁA. BYŁO SUPER !!! Dorota i Arek z opolszczyzny

Bardzo nam się podobała wycieczka Skarby Italii pod przewodnictwem super pani Oli, świetni kierowcy, super autokar, polecamy z wielką przyjemnością. 

 

Marysia z rodziną, Gliwice.

Witam serdecznie

Za nami kolejny udany wyjazd z biurem Funclub. Tym razem był to trzeci już wyjazd na kolejny świąteczny jarmark. Byliśmy już z Państwem na jarmarkach w Wiedniu i  Dreźnie. Z wszystkich tych wyjazdów wracaliśmy zadowoleni i pełni wspaniałych wrażeń. To w dużej mierze zasługa profesjonalnej opieki ze strony pilotów oraz komfortu i wygody autokarów. Również i nasz wyjazd do Cottbus zaliczamy do bardzo udanych i to zarówno ze względu na ciekawy program, jak i wspaniała atmosferę i opiekę ze strony pilotki, pani Izabeli. Pozdrawiamy bardzo serdecznie, również załogę autokaru A21. Panowie kierowcy, jak zawsze uprzejmi i życzliwi, bezpiecznie dowieźli nas do domu, nie po raz pierwszy zresztą, bo z załogą A21 mieliśmy już okazję do wspólnej podróży, na wczasy do Czarnogóry.

Pozdrawiam, Renata Musiał

Chciałabym złożyć serdeczne podziękowania za wspaniałą organizację wyjazdu "Perły Norwegii +Kopenhaga". Był to pierwszy mój wyjazd do Skandynawii, jestem zauroczona i pełna podziwu dla sposobu w jaki mi ją Państwo pokazaliście.

Serdecznie pozdrawiam Tomka, który w doskonały sposób nam wszystko po drodze przybliżył, podziwiam majstersztyk kierowców na "Drodze Trolli", gratuluję i "tak trzymać"

Zofia Janiszewska

Witam,

Z podziękowaniem za wycieczkę do Norwegii. Trochę zmęczeni ale dobra organizacja, wszystko poszło gładko i radośnie a widoki – nie do zapomnienia. 

No i dowiedzieliśmy się co nieco o miejscach, w których byliśmy, a to zasadniczo (pomijając oczywiście widoki) zasługa Tomasza – duża wiedza, elokwencja i spokój.

Był chłopak zdecydowanie przygotowany do zajęć.

Dziękujemy,

Dorora i Jarosław Zielinscy

Chcemy bardzo podziękować za wypoczynek w Makarskiej w terminie 25.06- 6.07.16. Wspaniała organizacja, super warunki mieszkalne. Nasza rezydent Pani Agata okazała się chodzącą encyklopedią, wspaniale opowiada o Chorwacji, jest bardzo miła i dba o to, by wczasowicz czół się dobrze podczas swojego pobytu. Rewelacja pod każdym względem. Jak wypoczywać to tylko z FUNCLUBEM!!!!

Z wyrazami szacunku - Krzysztof Kurasz

Szanowni Państwo,

W czerwcu kolejny raz spędziłyśmy nasze wakacje w Hiszpanii, tym razem w hotelu Mireia. Było fantastycznie. Podziękowaniem niech będzie te kilka rymów, skreślonych na słonecznej, hiszpańskiej plaży. Dziękujemy również kierowcom z A7 z p. Łukaszem na czele za bardzo miłą, bezpieczną i sprawną podróż w obydwie strony, urozmaiconą oglądaniem Mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Hanna i Dagmara Dąbrowskie 

Dzień Dobry!

Lepiej późno niż wcale.

 

Pani Martyno! Chciałabym serdecznie podziękować Pani za miłą kompetentną obsługę i pomoc 

w załatwianiu wyjazdu do Chorwacji.

 

Pobyt w Makarskiej (pierwszy termin od 29.05.2016r.) był w naszej ocenie wspaniały.

Dużą rolę w naszej ocenie odegrała Pani Agata - rezydentka.

Wszystkie sprawy załatwiała perfekcyjnie.

Wszystkie wycieczki oceniamy na "6 z +".

Dzięki niej poznaliśmy najpiękniejsze zakątki Dalmacji.Mamy nadzieję, że jeszcze tam wrócimy.

 

Grażyna i Piotr Richter. 

Witam, 

w dniach  04-14.07.2016r. byliśmy z mężem na wycieczce - pielgrzymce we Włoszech. Chciałabym pogratulować Państwu wspaniałych pracowników.  Pani Renata - pilot wycieczki- bardzo pomocna, zaangażowana w pracę, dowcipna, z ogromną wiedzą o regionie, otoczyła nas opieką wręcz matczyną. Widać, że praca z ludźmi sprawia jej prawdziwą przyjemność. Dziękujemy również wspaniałym panom kierowcom z autokaru A20: p. Zbyszek i p. Szymon wykazali się profesjonalizmem; umiejętności zawodowe, kultura osobista, uprzejmość na wysokim poziomie. Panowie długa jazda z Wami była prawdziwą przyjemnością.

Byliśmy z Funclubem po raz pierwszy, ale z całą pewnością nie ostatni.

 

Pozdrawiam,

Aleksandra i Stanisław Piechowiak

W imieniu własnym jak i naszego syna Szymona Winkler bardzo dziękujemy za obóz w Czarnogórze. 

Syn wrócił bardzo zadowolony, i juz oczekuje ofert na wakacje w przyszłym roku. 

Prosimy o nas pamietać w trakcie wysyłania ofert. 

Pozdrawiamy życząc jednocześnie wszystkiego dobrego oraz dalszych sukcesów. 

Agnieszka i Robert Winkler 

Mimo, że od powrotu z wycieczki Skarby Italii; upłynęło już trochę czasu (13-20.08.2016) to nadal jesteśmy pod wrażeniem świetnie zorganizowanej imprezy. Załoga A15 spisała się na medal. Panowie kierowcy: Zbyszek i Marcin byli bardzo mili, wyrozumiali i zawsze uśmiechnięci mimo codziennego ładowania ton bagażu uczestników wycieczki.

Pani Ola pilotka, jest przemiła osobą, świetnie radziła sobie z 73 osobową grupą wycieczkowiczów. Ogarniała wszystko po mistrzowsku.

Cały czas był uśmiechnięta, radosna i gotowa każdemu pomóc.

Swoją postawą sprawiła, że czuliśmy się jak jedna wielka rodzina. Dzielą się z nami swoja ogromną wiedzą Pani Ola pozwoliła nam poznać kawał historii Włoch.

 

Serdecznie za wszystko dziękujemy,

Kaczmarkowie i Solarska z Kalisza.

Witam, 

Pragnę podziękować za przygotowaną wycieczkę “Skarby Italii”, która odbyła się 08-15.10.2016 i która została przeprowadzona profesjonalnie przez pilota panią Aleksandrę Welsandt,

jednocześnie dziękuję panom kierowcom, panu Piotrowi i Jakubowi za bezpieczne i miłe podróżowanie oraz pani Marcie za zorganizowanie super wyjazdu.

 

Pozdrawiam cały Funclub,

Piotr Gierszewski

Dzień dobry,

 

W okresie od 22.09.2016 do 03.10.2016 byliśmy z mężem uczestnikami imprezy “Włochy dla seniora” organizowanej przez Funclub. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest to w dużej mierze zasługa naszej pilotki Pani Oli, która wykazała się dużą wiedzą, ale przede wszystkim życzliwością, pogodą ducha, radością życia, którą potrafi zarazić innych. Widać, że kocha to, co robi. Pani Olu, dziękujemy za niezapomniane przeżycia i życzymy wszystkiego najlepszego. Trzeba też wspomnieć o wspaniałych kierowcach, którzy zapewniali nam bezpieczny przejazd, a oprócz tego byli bardzo mili i pomocni w razie potrzeby. Pozdrowienia dla Panów Pawła i Sebastiana. Był to nasz drugi wyjazd z Funclubem. Myślę, że będą kolejne. 

 

Ewa i Jacek Ugorowscy   

Witam. Niedawno wraz z żoną wrócilśmy z Czarnogóry z miejscowosci Ulcijn. Super wakacje. Podroz Ok, kierowcy pełen profesjonalizm, pomocni w każdej sytuacji i bardzo sympatyczni. Sam pobyt w hotelu Mediteran urozmaicala p. Kasia, bardzo pomocna i o dużej wiedzy o Balkanach. Z Państwa biurem byliśmy juz trzeci raz i na pewno nie ostatni. Dzieki za wspaniałe wakacie. Tak trzymac.

Pozdrawiam,

Tadeusz i Mariola Tylewicz z Leszna.

Witam,

Bardzo chciałem podziękować wraz z moją koleżanką Olą za udany wyjazd do Słonecznego Brzegu 14.09-25.09. Mimo późnego terminu i drogi, która wydawała nam się bardzo długa, uważamy wakacje za cudowne. Sama organizacja, kierowcy, autokar, hotel zasługują na same pochwały. Mieliśmy dużo wątpliwości, ponieważ był to nasz pierwszy wyjazd na wakacje za granicę. Zadawalismy dużo pytań, od banalnych po przedziwne, ale zawsze otrzymaliśmy w trybie szybkim odpowiedź. Droga, która nas przerażała minęła szybko i bezpiecznie dzięki doświadczonym kierowcom. Autokary bardzo wygodne, i ani razu nas nogi nie zabolaly. Hotel, pobyt przecudowny. 

Także, w naszym imieniu chcieliśmy bardzo podziękować.

Spotykamy się na jarmarku świątecznym, ale jak wakacje za granicą to tylko "żółtą strzałą".

Jeszcze raz dziękujemy ☺'