Archiwum rekomendacji

EXTRA WYCIECZKA SKARBY ITALII ( 15.04.-22.04.17 ).  BARDZO, BARDZO DUŻO POCHWAŁ DLA PRZEWODNICZKI, CZYLI  SŁONECZNIKOWEJ ALEKSANDRY, A TAKŻE DLA KIEROWCÓW P.ZBYSZKA I P.RAFAŁA. BYŁO SUPER !!! Dorota i Arek z opolszczyzny

Klient

Bardzo nam się podobała wycieczka Skarby Italii pod przewodnictwem super pani Oli, świetni kierowcy, super autokar, polecamy z wielką przyjemnością. 

 

Marysia z rodziną, Gliwice.

Klient

Witam serdecznie

Za nami kolejny udany wyjazd z biurem Funclub. Tym razem był to trzeci już wyjazd na kolejny świąteczny jarmark. Byliśmy już z Państwem na jarmarkach w Wiedniu i  Dreźnie. Z wszystkich tych wyjazdów wracaliśmy zadowoleni i pełni wspaniałych wrażeń. To w dużej mierze zasługa profesjonalnej opieki ze strony pilotów oraz komfortu i wygody autokarów. Również i nasz wyjazd do Cottbus zaliczamy do bardzo udanych i to zarówno ze względu na ciekawy program, jak i wspaniała atmosferę i opiekę ze strony pilotki, pani Izabeli. Pozdrawiamy bardzo serdecznie, również załogę autokaru A21. Panowie kierowcy, jak zawsze uprzejmi i życzliwi, bezpiecznie dowieźli nas do domu, nie po raz pierwszy zresztą, bo z załogą A21 mieliśmy już okazję do wspólnej podróży, na wczasy do Czarnogóry.

Pozdrawiam, Renata Musiał

Klient

Chciałabym złożyć serdeczne podziękowania za wspaniałą organizację wyjazdu "Perły Norwegii +Kopenhaga". Był to pierwszy mój wyjazd do Skandynawii, jestem zauroczona i pełna podziwu dla sposobu w jaki mi ją Państwo pokazaliście.

Serdecznie pozdrawiam Tomka, który w doskonały sposób nam wszystko po drodze przybliżył, podziwiam majstersztyk kierowców na "Drodze Trolli", gratuluję i "tak trzymać"

Zofia Janiszewska

Klient

Witam,

Z podziękowaniem za wycieczkę do Norwegii. Trochę zmęczeni ale dobra organizacja, wszystko poszło gładko i radośnie a widoki – nie do zapomnienia. 

No i dowiedzieliśmy się co nieco o miejscach, w których byliśmy, a to zasadniczo (pomijając oczywiście widoki) zasługa Tomasza – duża wiedza, elokwencja i spokój.

Był chłopak zdecydowanie przygotowany do zajęć.

Dziękujemy,

Dorora i Jarosław Zielinscy

Klient

Chcemy bardzo podziękować za wypoczynek w Makarskiej w terminie 25.06- 6.07.16. Wspaniała organizacja, super warunki mieszkalne. Nasza rezydent Pani Agata okazała się chodzącą encyklopedią, wspaniale opowiada o Chorwacji, jest bardzo miła i dba o to, by wczasowicz czół się dobrze podczas swojego pobytu. Rewelacja pod każdym względem. Jak wypoczywać to tylko z FUNCLUBEM!!!!

Z wyrazami szacunku - Krzysztof Kurasz

Klient

Szanowni Państwo,

W czerwcu kolejny raz spędziłyśmy nasze wakacje w Hiszpanii, tym razem w hotelu Mireia. Było fantastycznie. Podziękowaniem niech będzie te kilka rymów, skreślonych na słonecznej, hiszpańskiej plaży. Dziękujemy również kierowcom z A7 z p. Łukaszem na czele za bardzo miłą, bezpieczną i sprawną podróż w obydwie strony, urozmaiconą oglądaniem Mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Hanna i Dagmara Dąbrowskie 

Klient

Dzień Dobry!

Lepiej późno niż wcale.

 

Pani Martyno! Chciałabym serdecznie podziękować Pani za miłą kompetentną obsługę i pomoc 

w załatwianiu wyjazdu do Chorwacji.

 

Pobyt w Makarskiej (pierwszy termin od 29.05.2016r.) był w naszej ocenie wspaniały.

Dużą rolę w naszej ocenie odegrała Pani Agata - rezydentka.

Wszystkie sprawy załatwiała perfekcyjnie.

Wszystkie wycieczki oceniamy na "6 z +".

Dzięki niej poznaliśmy najpiękniejsze zakątki Dalmacji.Mamy nadzieję, że jeszcze tam wrócimy.

 

Grażyna i Piotr Richter. 

Klient

Witam, 

w dniach  04-14.07.2016r. byliśmy z mężem na wycieczce - pielgrzymce we Włoszech. Chciałabym pogratulować Państwu wspaniałych pracowników.  Pani Renata - pilot wycieczki- bardzo pomocna, zaangażowana w pracę, dowcipna, z ogromną wiedzą o regionie, otoczyła nas opieką wręcz matczyną. Widać, że praca z ludźmi sprawia jej prawdziwą przyjemność. Dziękujemy również wspaniałym panom kierowcom z autokaru A20: p. Zbyszek i p. Szymon wykazali się profesjonalizmem; umiejętności zawodowe, kultura osobista, uprzejmość na wysokim poziomie. Panowie długa jazda z Wami była prawdziwą przyjemnością.

Byliśmy z Funclubem po raz pierwszy, ale z całą pewnością nie ostatni.

 

Pozdrawiam,

Aleksandra i Stanisław Piechowiak

Klient

W imieniu własnym jak i naszego syna Szymona Winkler bardzo dziękujemy za obóz w Czarnogórze. 

Syn wrócił bardzo zadowolony, i juz oczekuje ofert na wakacje w przyszłym roku. 

Prosimy o nas pamietać w trakcie wysyłania ofert. 

Pozdrawiamy życząc jednocześnie wszystkiego dobrego oraz dalszych sukcesów. 

Agnieszka i Robert Winkler 

Klient

Mimo, że od powrotu z wycieczki Skarby Italii; upłynęło już trochę czasu (13-20.08.2016) to nadal jesteśmy pod wrażeniem świetnie zorganizowanej imprezy. Załoga A15 spisała się na medal. Panowie kierowcy: Zbyszek i Marcin byli bardzo mili, wyrozumiali i zawsze uśmiechnięci mimo codziennego ładowania ton bagażu uczestników wycieczki.

Pani Ola pilotka, jest przemiła osobą, świetnie radziła sobie z 73 osobową grupą wycieczkowiczów. Ogarniała wszystko po mistrzowsku.

Cały czas był uśmiechnięta, radosna i gotowa każdemu pomóc.

Swoją postawą sprawiła, że czuliśmy się jak jedna wielka rodzina. Dzielą się z nami swoja ogromną wiedzą Pani Ola pozwoliła nam poznać kawał historii Włoch.

 

Serdecznie za wszystko dziękujemy,

Kaczmarkowie i Solarska z Kalisza.

Klient

Witam, 

Pragnę podziękować za przygotowaną wycieczkę “Skarby Italii”, która odbyła się 08-15.10.2016 i która została przeprowadzona profesjonalnie przez pilota panią Aleksandrę Welsandt,

jednocześnie dziękuję panom kierowcom, panu Piotrowi i Jakubowi za bezpieczne i miłe podróżowanie oraz pani Marcie za zorganizowanie super wyjazdu.

 

Pozdrawiam cały Funclub,

Piotr Gierszewski

Klient

Dzień dobry,

 

W okresie od 22.09.2016 do 03.10.2016 byliśmy z mężem uczestnikami imprezy “Włochy dla seniora” organizowanej przez Funclub. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest to w dużej mierze zasługa naszej pilotki Pani Oli, która wykazała się dużą wiedzą, ale przede wszystkim życzliwością, pogodą ducha, radością życia, którą potrafi zarazić innych. Widać, że kocha to, co robi. Pani Olu, dziękujemy za niezapomniane przeżycia i życzymy wszystkiego najlepszego. Trzeba też wspomnieć o wspaniałych kierowcach, którzy zapewniali nam bezpieczny przejazd, a oprócz tego byli bardzo mili i pomocni w razie potrzeby. Pozdrowienia dla Panów Pawła i Sebastiana. Był to nasz drugi wyjazd z Funclubem. Myślę, że będą kolejne. 

 

Ewa i Jacek Ugorowscy   

Klient

Witam. Niedawno wraz z żoną wrócilśmy z Czarnogóry z miejscowosci Ulcijn. Super wakacje. Podroz Ok, kierowcy pełen profesjonalizm, pomocni w każdej sytuacji i bardzo sympatyczni. Sam pobyt w hotelu Mediteran urozmaicala p. Kasia, bardzo pomocna i o dużej wiedzy o Balkanach. Z Państwa biurem byliśmy juz trzeci raz i na pewno nie ostatni. Dzieki za wspaniałe wakacie. Tak trzymac.

Pozdrawiam,

Tadeusz i Mariola Tylewicz z Leszna.

Klient

Witam,

Bardzo chciałem podziękować wraz z moją koleżanką Olą za udany wyjazd do Słonecznego Brzegu 14.09-25.09. Mimo późnego terminu i drogi, która wydawała nam się bardzo długa, uważamy wakacje za cudowne. Sama organizacja, kierowcy, autokar, hotel zasługują na same pochwały. Mieliśmy dużo wątpliwości, ponieważ był to nasz pierwszy wyjazd na wakacje za granicę. Zadawalismy dużo pytań, od banalnych po przedziwne, ale zawsze otrzymaliśmy w trybie szybkim odpowiedź. Droga, która nas przerażała minęła szybko i bezpiecznie dzięki doświadczonym kierowcom. Autokary bardzo wygodne, i ani razu nas nogi nie zabolaly. Hotel, pobyt przecudowny. 

Także, w naszym imieniu chcieliśmy bardzo podziękować.

Spotykamy się na jarmarku świątecznym, ale jak wakacje za granicą to tylko "żółtą strzałą".

Jeszcze raz dziękujemy ☺'

Klient

Witam,

byłam uczestnikiem wycieczki PERŁY ITALII w dniach od 03.09.2016 do 10.09.2016 i chciałam serdecznie podziękować wszczególnosci pani Anecie-pilotce, za ogromne zaangażowanie, perfekcyjność i włożone serce w tę imprezę. Pilotka opiekowała się wzorowo naszą grupą i służyła pomocą wkazdej sytuacji. Potrafiła zainteresować grupę danym miejscem i rozpalić zamiłowanie do Italii. Na wyróżnienie zasługują równie panowie kierowcy: pan Przemek oraz pan Waldek, którzy dzięki wysokiej kuturze osobistej, poczuciu humoru oraz doświadczeniu zawodowemu  uświetnili ten wyjazd. Pan Waldek zasługuje na ,,złoty medal" za perfekcyjny wjazd na MONTE CASSINO;-).  Gratuluję wspaniałych pracowniów; z czystym sumieniem mogę polecać Państwa usługi swoim znajomym. Z pewnoscią  w przyszłości i  ja skorzystam z niejednej oferty wyjazdowej oferowanej przez Państwa .Jeszcze raz DZIĘKUJĘ;-)

Magda Grula z Bytomia

Klient

Super BARDZO dziękuję. NAPISZĘ TAK ...!!!!!!!!!!!!!!! Jestem pod wrazeniem całej organizacji obozu. Od momentu wykupienia tego obozu poprzez wyjazd pobyt uczestnictwo -mojej córki- powrót wszelkie pomoce ze strony Biura az do wystawienia przez Panią faktury jestem bardzo zadowolony. Córka uczestniczka jeszcze bardziej. Wszytskim Państwu calemu Zespolowi i Pani BARDZO DZIEKUJEMY. Bedziemy polecac Wasze Biuro. wystawiac same pozytywne opinie. naprawdę zasługujecie na najlepsze opinie. za troskę za ucziwość za fachowość. BRAWO Z POWAŻANIEM dla WSZYSTKICH PAŃSTWA. Piotr Glegoła Magdalena Glegoła

Klient

Witam! Byliśmy z mężem w Hiszpanii w Lloret de Mar w hotelu Copacabana w dniach od 02.06 do 15.06.2016r. Chcieliśmy podziękować za wspaniały pobyt, miłą obsługę, dobre jedzonko, a przede wszystkim za niesamowitą rezydentkę. Pani Dominika jest osobą cudowną, mimo "trudnych" seniorów, dla każdego ma czas i dobre słowo. Pogodna jak słońce w Hiszpanii. Funclub powinien szczycić sie, że ma takich ludzi i odpowiednio ich nagradzać. LLoret nas zauroczyło, być może będziemy tam wracać. Podobała nam się też bardzo Tossa de Mar. Kto wie? Jeśli miałabym dać jakiś minusik, to Panowie kierowcy byli trochę oschli i niedostępni, no ale może wolą jeżdzic z młodszymi. Jednak ogólnie to na 5. Pozdrawiamy Funclub i polecamy wszystkim, którzy jeszcze nie spróbowali wyjazdów z tym biurem podróży, a tym którzy byli namawiamy na jeszcze raz!!

Hola!!!

Bożena Norman

Klient

Wróciliśmy własnie z cudownego Lloret de Mar, imprezy organizowanej dla seniorów przez Funclub od 02-15 06 2016r.  Organizacja imprezy, zarezerwowane miejsca w autokarze, wycieczki fakultatywne oraz sam pobyt w hotelu Copacabana pod każdym względem perfekcyjne. Pani Dominika, rewelacyjna osoba, bardzo pomocna, zaangażowana w pracę, dowcipna, z ogromną wiedzą o regionie. Widać, że praca z ludźmi sprawia jej prawdziwą przyjemność. Dziękujemy również wspaniałym panom kierowcom z autokaru A-18 za ich profesjonalizm, humor i troskliwość podczas podróży.D ługa jazda z Wami była prawdziwą przyjemnością.

Byliśmy z Funclubem po raz pierwszy, ale z całą pewnością nie ostatni. W przyszłym roku planujemy z Wami 2 imprezy: Tosse de Mar oraz Albanię.

Dziękujemy Funclubowi za cudowne przeżycia i do zobaczenia za rok.                                                                    

Małgorzata i Krzysztof Kozarzewscy z Wrocławia    

Klient

Witam,

właśnie wróciłam z wyjazdu do Chorwacji. Cala rodzina wypoczęta, zadowolona i w pełni usatysfakcjonowana. Piękne miejsce, wspaniałe widoki. Największe wrażenie wywarła na nas wycieczka fakultatywna do Mostaru i atmosfera tego miejsca. Rafting dostarczył wielu emocji. Na szczególną pochwałę zasługuje Pani Agata, nasza rezydentka. Świetna kobieta. Dzięki niej czuliśmy się w Chorwacji jak w domu. Widać, ze praca to także jej pasja. Doskonale sprawdziła się na wycieczkach w charakterze przewodniczki. Oby wiecej tak zaangażowwanych w swoją pracę osób. Dziękujemy za wakacje! 

 

Pozdrawiam,

Marta Tafelska

Klient

WITAM

Właśnie wróciliśmy z wycieczki dla seniora do Włoch z Funclubem, która odbyła sie w dn. 26.05 do 06.06.2016r. Wspaniała wycieczka, jesteśmy zachwyceni załogą autokaru nr A-20 'Słodziaczek". Kierowcy Ronaldo i Belmondo, młodzi - staneli na wysokości zadania,  wykazali się pełnym profesionalizmem. Jeśli  chodzi o naszego pilota, Panią Olę,  jest to cudowna osoba, zawsze uśmiechnięta oraz z ogromną wiedzą i wyśmienitym darem przekazywania tych wiadomości. Śmiało polecimy Państwa Biuro swoim znajomym.

 

Pozdrawiamy,

Daniela Łachut wraz z mężem

Celina Grądkowska wraz z mężem

Klient

Dziękuję firmie Funclub za przemyślany, zarówno pod względem formy jak i treści, program wycieczki do Włoch (12-23.05.2016). Szczególne słowa uznania należą się załodze autokaru A-21. Pilot wycieczki, Pani Ola, wykazała dużą troskę o dobre samopoczucie uczestników wycieczki oraz ich bezpieczeństwo podczas zwiedzania. Potrafiła w interesujący sposób przekazać wiele cennych, niezbędnych informacji charakteryzujących poszczególne miasta i obiekty. Kierowcy stanowili zgrany duet, który miał na względzie bezpieczeństwo na drodze. Jednocześnie Panowie zapewniali w czasie jazdy serwowanie ciepłych i zimnych napojów. Cechowała ich wysoka kultura osobista.

    Taka postawa pracowników stanowi świetną reklamę i zachęca do dalszego realizowania moich planów turystycznych za pośrednictwem Waszego biura.

 

Dziękuję,

Mieczysław Bijoch

Klient

Byliśmy na wycieczce z FUNCLUB Sp. z.o.o w dnaich od 12.05.2016 do 23.05.2016 we Włoszech. Wspaniała wycieczka, świetnie zorganizowana. Obsługa autokaru tzn. kierowcy to wspaniali fachowcy, po prostu mistrzowie kierownicy, zawsze mili i dyspozycyjni. Natomiast przewodniczka nasza, Pani Ola, to osoba niezwykła, wspaniała, posiadająca dużą wiedzę i dar przekazywania tych wiadomości. Zawsze uśmiechnięta i zadowolona, służąca pomocą we wszystkich okolicznościach, po prostu fenomenalna. Wycieczka z taką załogą to prawdziwa przyjemność. Polecamy ją innym turystom. Dziękujemy za bezpieczny powrót i pobyt pełen wrażen.

 

Z pełnym uznaniem i podziękowaniem, 

Jerzy i Halina B.

Klient

W dniach 12.05-23.05.2016 byliśmy na wycieczce „Dla seniora” we Włoszech z Funclubem. Impreza świetnie zorganizowana. Nasza pilotka p. Ola Welsandt profesjonalnie pokazała nam Italię. Dzięki niej mogliśmy  poznać i polubić ten kraj. Przekazała nam najistotniejsze wiadomości o Rzymie, Wenecji, Bolonii, Florencji i wielu innych pięknych miastach.

Wycieczka na Monte Cassino była piękną  lekcją historii i patriotyzmu  dla wszystkich uczestników. Dziękujemy p. Oli za te wzruszające chwile.

Panowie kierowcy również byli świetni. Bezpiecznie nas wozili, bardzo dbali o czystość w autokarze i chętnie pomagali w różnych sytuacjach.

Dzięki takiej załodze wyjazd do Włoch był dla nas wspaniałym przeżyciem.

Hotel w Brnie- godny firmy. Warunki bytowania w hotelu Appia na wysokim poziomie. Posiłki nam  serwowane pozostaną długo w pamięci. Obsługa restauracji z szacunkiem odnosiła się do uczestników wycieczki.

To nasz czwarty wyjazd z Funclubem. Zamierzamy jeszcze korzystać z usług tego biura.

 

Urszula Bartwicka- Kabała

Edward Kabała

Klient

W dniach 15-05.2016 do 21.05.2016 mieliśmy przyjemność wyjechać do północnych Włoch na szkolną wycieczkę organizowaną przez Państwa firmę. Najlepszą rekomendacją dla biura podróży są uśmiechy zadowolenia uczestników, widok bezcenny i tak właśnie było po powrocie z Toskanii – magicznej i niepowtarzalnej do tego jedynej na świecie krainie.  Pragniemy gorąco podziękować Panu Miłoszowi, który kolejny raz czuwał nad dopracowaniem najmniejszych szczegółów programu oraz niezbędnych dokumentów. Korespondencja i współpraca z Panem to największa przyjemność a rzetelność, niezwykłe zaangażowanie i cierpliwość  to Pana atrybuty – DZIĘKUJEMY! Założony program: Wenecja, Florencja, Piza, Bolonia, Padwa, pobyt nad wybrzeżem Adriatyku został w 100% zrealizowany. Polecamy wszystkim, którzy cenią sobie piękno... Toskania zaprasza. Kłaniamy się pięknie całemu zespołowi towarzyszącemu nam podczas tegorocznej wyprawy  –  pani Anecie, której merytoryczność,  fachowość  i imponująca wiedza na temat zwiedzanego regionu a do tego niezwykły urok osobisty i niespożyta energia (zumba, konkursy, filmy, audycje, dyskusje...) ujęła wszystkich podróżników. Wielkie uznanie kierujemy perfekcyjnym kierowcom panom Łukaszowi i Przemysławowi,  którzy bezwzględnie czuwali nad bezpieczeństwem podczas naszej podróży. Dynamika jazdy, komfort taboru i przemiła atmosfera uczyniła tę daleką podróż wyjątkowym przeżyciem. Dla Was, drodzy Państwo nie ma rzeczy niemożliwych a dzięki temu Funclub to profesjonalizm w każdym calu!

Bardzo udana z Państwem współpraca, owocuje planowaniem następnego wyjazdu w kolejnym roku. Nasze już wieloletnie doświadczenia z Biurem Podróży Funclub , pozwalają stwierdzić, że jest to godny polecenia partner, któremu można polecić zorganizowanie każdego szkolnego wyjazdu.  Z ogromną przyjemnością i odpowiedzialnością udzielamy rekomendacji wszystkim zainteresowanym.

                                                                              Wdzięczni Uczniowie, Rodzice

                                                                        i opiekunowie  z gimnazjum w Dobrzycy

Klient

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.