promocja 100 pln
Berlin 1 dzień
Niemcy
Cena od:
69 PLN
Kontakt:
grupy@funclub.pl
+48 61 66 28 616
Transport  Autokar
Lux

Impreza na zamówienie. Prosimy o kontakt w celu rezerwacji.
Program ramowy

Dzień 1 – Wyjazd z miasta wyjazdowego we wczesnych godzinach porannych. Przejazd przez Polskę i Niemcy. Przyjazd do Berlina przed południem. Zwiedzanie rozpoczniemy od Bramy Brandenburskiej i Reichstagu – siedziby parlamentu niemieckiego. Następnie dotrzemy na Plac Poczdamski – gdzie zobaczymy supernowoczesną architekturę pośród której znajdziemy, między innymi gmach Sony Center, który jest głównym kinem i siedzibą dorocznego festiwalu Berlinale. Po obejrzeniu tego placu ruszymy dalej na spacer Aleją Unter den Linden. Podziwianić będziemy Uniwersytet Humboldta, Arsenał, Nimiecką Operę Państwową, barokową Katedrę św. Jadwigi, Pałac Republiki oraz Czerwony Ratusz. Na koniec zwiedzania dotrzemy do słynnego Alexanderplatz z symbolem Berlina – Wieżą Telewizyjną (wjazd na górę płatny we własnym zakresie). Czas wolny w okolicach Wyspy Muzealnej (wstęp do muzeum we własnym zakresie). Około 21 wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd do miasta wyjazdowego w godzinach nocnych.

*Program jest ramowy i może ulec zmianie na życzenie klienta.

Świadczenia
W cenie
  • zwiedzanie według programu
  • opiekę pilota/przewodnika,
  • ubezpieczenie KL,NNW,
  • transport autokarem klasy LUX
Opcjonalne
  • obiad - około 15 euro
Pozostałe informacje

Program zwiedzania może ulec zmianie. Zwiedzanie części punktów programu odbywa się z zewnątrz. Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.