Berlin 1 dzień
Niemcy
Cena od:
69 PLN
Kontakt:
grupy@funclub.pl
+48 61 66 28 616
Transport  Autokar
Lux

Impreza na zamówienie. Prosimy o kontakt w celu rezerwacji.
Program ramowy

Dzień 1 – Wyjazd z miasta wyjazdowego we wczesnych godzinach porannych. Przejazd przez Polskę i Niemcy. Przyjazd do Berlina przed południem. Zwiedzanie rozpoczniemy od Bramy Brandenburskiej i Reichstagu – siedziby parlamentu niemieckiego. Następnie dotrzemy na Plac Poczdamski – gdzie zobaczymy supernowoczesną architekturę pośród której znajdziemy, między innymi gmach Sony Center, który jest głównym kinem i siedzibą dorocznego festiwalu Berlinale. Po obejrzeniu tego placu ruszymy dalej na spacer Aleją Unter den Linden. Podziwianić będziemy Uniwersytet Humboldta, Arsenał, Nimiecką Operę Państwową, barokową Katedrę św. Jadwigi, Pałac Republiki oraz Czerwony Ratusz. Na koniec zwiedzania dotrzemy do słynnego Alexanderplatz z symbolem Berlina – Wieżą Telewizyjną (wjazd na górę płatny we własnym zakresie). Czas wolny w okolicach Wyspy Muzealnej (wstęp do muzeum we własnym zakresie). Około 21 wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd do miasta wyjazdowego w godzinach nocnych.

*Program jest ramowy i może ulec zmianie na życzenie klienta.

Świadczenia
W cenie
  • zwiedzanie według programu
  • opiekę pilota/przewodnika,
  • ubezpieczenie KL,NNW,
  • transport autokarem klasy LUX
Opcjonalne
  • obiad - około 15 euro
Pozostałe informacje

Program zwiedzania może ulec zmianie. Zwiedzanie części punktów programu odbywa się z zewnątrz. Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach.

Pogoda

Miesiąc

Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień

Śr. temperatura

14°
17°
19°
19°
14°

Śr. opady

38mm
28mm
36mm
27mm
52mm
60mm
68mm
56mm
41mm
38mm
37mm
37mm

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.