Magiczna Bawaria
Niemcy
Kontakt:
grupy@funclub.pl
+48 61 66 28 616
Transport  Autokar
Lux

Impreza na zamówienie. Prosimy o kontakt w celu rezerwacji.
Program ramowy

1 dzień - wyjazd z Polski we wczesnych godzinach porannych. Przyjazd do hotelu w okolicach Monachium. Zakwaterowanie i nocleg.

2 dzień - po śniadaniu przejazd do słynnego na całym świecie zakątka Bawarii, w okolice Schwangau. Zwiedzimy najbardziej znany zamek „szalonego” Ludwika Bawarskiego- Neuswchanstein oraz zamek Hohenschwangau, który należał do rodziców Ludwika II. Przejazd do Garmisch-Partenkirchen, słynnej miejscowości wypoczynkowej w niemieckich Alpach położonej u stóp najwyższej góry- Zugspitze. Czas wolny w Garmisch-Partenkirchen w trakcie którego zaprosimy uczestników m.in. pod słynną skocznię narciarską. Powrót do hotelu na nocleg.

3 dzień - po śniadaniu przejazd do centrum Monachium. Zobaczymy m.in Marienplatz z XV-wiecznym kościołem NMP, kościół św. Piotra z XI wieku, barokowy pałac Nymphendburg. Odwiedzimy także jeden z najsłynniejszych monachijskich browarów, założony w 1607 roku Hofbrauhaus – każdy uczestnik obowiązkowo powinien spróbować tam niesamowitego złocistego napoju. Czas wolny w centrum Monachium. Przejazd pod Allianz Arenę – stadion Bayernu Monachium na którym regularnie swoje mecze rozgrywa Robert Lewandowski. Wyjazd w drogę powrotną do Polski w godzinach wieczornych. Po drodze postoje na dużych stacjach benzynowych. Nocny przejazd przez Niemcy.

4 dzień - przyjazd do Polski w godzinach porannych.

Świadczenia
W cenie
  • 2 śniadania,
  • 2 noclegi w Niemczech – okolice Monachium,
  • zwiedzanie wg programu,
  • transport autokarem klasy LUX,
  • zakwaterowanie w pokojach 2,3 osobowych z łazienkami,
  • opieka pilota
Obowiązkowe
  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opłaty lokalne, opłaty wjazdowe, koszty przewodnickie i lokalne - 40 euro/os.
Opcjonalne
  • dodatkowy nocleg tranzytowy - około 20 euro,
  • 2 obiadokolacje – około 30 euro.
Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w hotelu /* położonym w okolicach Monachium. Pokoje 1,2,3 osobowe z łazienkami i WC.

Wyżywienie

W cenie 2 śniadania serwowane w obiekcie noclegowym.

Pozostałe informacje

Program zwiedzania może ulec zmianie. Zwiedzanie części punktów programu odbywa się z zewnątrz. Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach. Każdy Uczestnik zobowiązany jest posiadać dokument tożsamości. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty około 40 euro na bilety wstępu, opłaty klimatyczne, wjazdówki do miast oraz miejscowych przewodników. Opłata zbierana będzie przez Pilota przed rozpoczęciem objazdu. Opłata za lokalnych przewodników jest kalkulowana na całą grupę i nie podlega odliczeniu w przypadku samodzielnego zwiedzania.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.