BELKA GÓRA
Praga na 3 dni
Czechy
Kontakt:
grupy@funclub.pl
+48 61 66 28 616
Transport  Autokar
Lux

Impreza na zamówienie. Prosimy o kontakt w celu rezerwacji.
Program ramowy

Dzień 1 – Wyjazd z miasta wyjazdowego w godzinach nocnych. Przyjazd do Pragi w godzinach południowych. Zwiedzanie Pragi rozpoczniemy na Hradczanach, przejdziemy na rynek hradczański, gdzie zobaczymy: pałac Schwarcenbergów, kościół i klasztor św. Benedykta, kompleks Zamku Królewskiego, kościół św. Jerzego i Złotą Uliczkę. Z rynku hradczańskiego udamy się na zwiedzanie kompleksu zamkowego i dalej w kierunku Mostu Karola, którym przejdziemy na teren Starego Miasta. Czas wolny. W godzinach wieczornych przejazd na nocleg.

Dzień 2 – Po śniadaniu rozpoczniemy zwiedzanie Traktem Królewskim. Zobaczymy Plac Republiki z Wieżą Prochową, Dom Miejski, Uniwersytet Karola, Teatr Operowy, Dzielnicę Żydowską „Jozefov” z unikatowym kirkutem, Mały Rynek, spacer po gotyckim XIV-wieczym Moście Karola. Spacer na Nowe Miasto- Plac Wacława z Pomnikiem patrona Czech. Czas wolny. W godzinach wieczornch rejs statkiem po Wełtawie, podczas którego będzimy mogli podziwiać pięknie oświetlone miasto. Czas wolny i przejazd na nocleg.

Dzień 3 – Po śniadaniu przejazd na zwiedzanie Vysehradu z kościołem św. Piotra i Pawła, który był siedzibą czeskich władców w X wieku. Ze wzgórza rozciąga się niesamowity widok na Pragę. Następnie przejedziemy w okolicę Wyspy Kampa, gdzie zobaczymy charakterystyczne rzeźby Davida Cernego, czy ścianę Johna Lennona. Czas wolny. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd do miasta wyjazdowego w późnych godzinach wieczornych.

*Program jest ramowy i może ulec zmianie na życzenie klienta.

Świadczenia
W cenie
  • 2 śniadania,
  • 2 noclegi,
  • opieka pilota,
  • ubezpieczenie KL/NNW,
  • zwiedzanie według programu,
  • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych,
  • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
Obowiązkowe
  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalni przewodnicy, opłaty lokalne, zestawy słuchawkowe, itp. (około 50 euro),
Opcjonalne
  • 1 obiadokolacja – około 15 euro
  • Obiadokolacja uroczysta z piwem – około 20 euro
Zakwaterowanie

Zakwaterowanie realizowane będzie w hotelu /* w centrum lub na obrzeżach miast. Pokoje 2,3 osobowe z łazienkami.

Wyżywienie

Śniadania realizowane będą w obiekcie noclegowym.

Pozostałe informacje

Opłata za lokalnych przewodników jest kalkulowana na całą grupę i nie podlega odliczeniu w przypadku samodzielnego zwiedzania. Program zwiedzania jest ramowy i może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów. Opłata dodatkowa za bilety wstępu, miejscowych przewodników i opłaty lokalne zbierana jest przez pilota pierwszego dnia wyjazdu. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty: 50 €

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.