promocja 100 pln
Wypoczynek i Zwiedzanie Włoch LAZIO
Włochy
Cena od:
2199 PLN
Wyżywienie  BB
śniadania
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów9

Średnia ocena  5/5
(1 ocen)
Przewodnik w PDF
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminDniZakwaterowanieCena za osobęDostępność
07 - 18.06.2022 r.
12Brak miejsc
09 - 20.06.2022 r.
12
Hotel pok. 3os.
2399 PLN
07 - 18.09.2022 r.
12
Hotel pok. 3os.
2399 PLN
21.09 - 02.10.2022 r.
12
Hotel pok. 3os.
2199 PLN
Hotel

Kompleks Hotel GIULIVO&Village * * * * - położony w bliskiej odległości od plaży w miejscowości  BAIA Domiza około 10 minut spacerem od centrum miasteczka i  około 150 km na południe od Rzymu i zaledwie 80 km od Neapolu. Hotel dysponuje pokojami 2 oraz 3 osobowymi z klimatyzacją. Zakwaterowanie w pokojach w hotelu lub w apartamentach. Każdego ranka w restauracji hotelu serwowane są śniadania wzmocnione a wieczorem obiadokolacje serwowane z daniami lokalnymi i międzynarodowymi. Na terenie hotelu znajduje się ogólno dostępny i bezpłatny internet, odkryty basen wokół którego jest  wiele leżaków i parasoli do dyspozycji dla gości hotelowych. Plaża oddalona jest od obiektu w niewielkiej odległości (około 200 metrów).

W BAIA Domiza tętni wakacyjne życie, przy morzu dostępne bary, sklepiki, restauracje. To mała, elegancka i spokojna miejscowość, idealna dla turystów chcących odpocząć w spokoju i zarazem pozwiedzać pobliskie miejscowości. Plaża jest z drobnym powulkanicznym piaskiem. Morze czyste i przejrzyste, zrównoważony brzeg o dość łagodnym zejściu, przy plaży w okresie letnim czuwają ratownicy. Pogranicze regionu Lazio i Campanii to świetna lokalizacja do zwiedzania najpiękniejszych miejsc we Włoszech, z Baia Domiza wiodą główne szlaki turystyczne Włoch. W pobliżu Monte Cassino, Neapol, Pompeje i Wezuwiusz, Capri czy Sorentto. Usługi w cenie: klimatyzacja, korzystanie z basenu, leżaki i parasole przy basenie, Wi – Fi, sprzątanie pokoi i wymiana ręczników co trzeci dzień, przechowalnia bagażu. Dodatkowo płatne usługi: przy plaży hotelowej 2 leżaki oraz parasol około 4 euro za dzień (w sezonie otwarcia kąpielisk i plaż).

Program ramowy
POLSKA - FLORENCJA - PIZA - BAIA DOMIZA - RZYM - WATYKAN - NEAPOL - POMPEJE - CAPRI - MONTE CASSINO - SIENA - SAN GIMIGNANO - BOLONIA - WENECJA

1 dzień - wyjazd z Polski, nocny przejazd przez Czechy i Austrię.

2 dzień - w godzinach popołudniowych przyjazd do hotelu w okolicach Montecattini, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd na zwiedzanie dwóch silnie ze sobą rywalizujących miast przepięknej Toskanii. Spór między Pizą a Florencją ma związek z przynależnością miast do przeciwnych frakcji politycznych, choć to oczywiście nie jedyny powód wrogości. Pierwsza była gibelińska (stronnictwo cesarskie), a zaś druga gwelficka (stronnictwo papieskie). W XII wieku Florencja stała się centrum ekonomicznym Toskanii. Jej jedynym mankamentem był brak portu, który miała z kolei Piza. Aby korzystać z pizańskiej linii brzegowej Florencja musiała płacić daninę i to właśnie ten czynnik leży u podłoża konfliktu. W stolicy regionu - Florencji zobaczymy: Bazylikę Santa Croce z grobami (Dantego, Michała Anioła, Galileusza i Machiavelliego), Katedrę Santa Maria del Fiore z jej słynną czerwoną bryłą kopuły dominującą nad dachami Florencji, Dzwonnicę Giotta, Baptysterium San Giovanni z Drzwiami Raju (nazwa nadana przez Michała Anioła), przespacerujemy się po Piazza della Signoria, głównym placu miasta, gdzie zobaczymy Palazzo Publico. Na koniec pobytu zobaczymy Most Złotników (Ponte Vecchio) będący najstarszym z mostów we Florencji. W godzinach popołudniowych udamy się na zwiedzanie Pizy, gdzie zobaczymy: Bazylikę św. Ramirego, Campo Santo Monomentale - XIII w. cmentarz oraz Krzywą Wieżę - odchyloną od pionu o około 4,37m z powodu osiadania gruntu pod jej fundamentami. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu Giulivo w miejscowości Baia Domiza, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3-9 dzień - wczasy w hotelu Giulivo w Baia Domiza, miejscowości położonej nad Morzem Tyrreńskim, zaledwie 80 km od Neapolu. W trakcie pobytu realizowany jest program zwiedzania:

W trakcje pobytu 1 dzień zwiedzania Rzymu oraz Watykanu. Po śniadaniu wyjazd do Rzymu, miasta magicznego, wzbudzającego niezatartą tęsknotę, począwszy od niezliczonej ilości zabytków do miejsc związanych z legendami i przesądami. Te najbardziej znane wiążą się z najważniejszymi zabytkami. Wrzucenie pojedynczej monety do Fontanny di Trevi sprawi, że z pewnością jeszcze kiedyś wrócicie w to miejsce. Wrzucenie 2 monet gwarantuje romans z jakimś przystojnym Włochem czy Włoszką. Kto wrzuci 3 monety może spodziewać się szybkiego zakochania i ślubu. Po ślubie niepewnym wierności swoich kobiet panom z pomocą przyjdą Usta Prawdy. Jeśli kobieta, która zdradziła swojego męża włoży rękę do otworu imitującego usta, ręka zostanie odcięta przez boga jako kara za niewierność. Zwiedzanie Rzymu realizowane będzie metrem (autokar zatrzymuje się na parkingu na przedmieściach). W stolicy Włoch zobaczymy m.in.: Watykan - możliwość odwiedzenia grobu Jana Pawła II, Panteon - rotunda o średnicy 44 metrów znajdujący się na Polu Marsowym; Schody Hiszpańskie - na których odbywają się coroczne pokazy mody, a wiosną zdobi je kwiatowa dekoracja ustawiana z okazji festiwalu kwiatów. Następnie zobaczymy: Fontannę di Trevi, Kapitol, który od początku Rzymu był twierdzą i sanktuarium oraz symbolem miasta; Pałac Senatorów - dawniej siedziba senatu, dziś władz miejskich, pomnik Marka Aureliusza - jedyny istniejący konny posąg z czasów imperium rzymskiego, Forum Romanum - centrum polityczne i towarzyskie Rzymu okresu republiki; Łuk Tytusa; Koloseum - odbywały się tam walki gladiatorów, neumachie i polowania na dzikie zwierzęta. Obiekt ten 7 lipca 2007 r. został ogłoszony jednym z siedmiu nowych cudów świata. Po zwiedzaniu powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dodatkowo istnieje możliwośc udziału w wycieczkach fakultatywnych: Neapol i Pompeje, Lokalna degustacja, Capri, Monte Cassino.

9 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie, przejazd na zwiedzanie Sieny. Rozpoczęcie zwiedzania miasta, które przez wielu uważane jest za najpiękniejsze w Toskanii. Siena jest wpisana na listę Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Legenda głosi, że zostało założone przez Seniusza, syna Remusa, dlatego na ulicach, podobnie jak w Rzymie, nietrudno znaleźć symbole wilczycy. Wszystkie drogi w Sienie prowadzą na Piazza del Campo, gdzie zobaczymy Katedrę oraz przespacerujemy się przepięknymi uliczkami Starego Miasta. Następnie przejedziemy na zwiedzanie San Gimignano – miasta „14 wież“ zwane średniowiecznym Manhattanem, gdzie zobaczymy m.in. kolegiatę Santa Maria Asuntapo. Przejazd do hotelu w okolicach Bolonii, obiadokolacja, nocleg.

10 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejedziemy na krótkie zwiedzanie Bolonii, miasta szynki, erotycznej fontanny, wieży oraz najstarszego i największego Uniwersytetu we Włoszech. Z Bolonią wiąże sie jeden z zabawniejszych sekretów włoskich. Dotyczy on głównego zabytku miasta, Fontana del Nettuno, zwanego przez mieszkańców il Gigante. Autor pomnika, Jean de Boulogne, zwany Giambologną, chciał obdarzyć Neptuna o wiele bujniejszym przyrodzeniem, na co oczywiście nie zgodził się Kościół. Artysta dostosował się do próśb swego zleceniodawcy, kardynała Karola Boromeusza, ale też nie chciał umniejszać rzymskiemu bogu wody chmur i deszczu. Sprawił więc, że kciuk Neptuna widziany z określonej perspektywy wygląda jak penis we wzwodzie :) Po zwiedzaniu przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

11 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do miasta położonego na ponad 100 wyspach, posiadającego 170 kanałów liczących łącznie 100 kilometrów, oraz ponad 400 mostów, mostków i kładek. Miasta, które odkryło dla nas kawę, wydało Marco Polo i Antonio Vivaldiego, gdzie swoich podbojów dokonywał Giacomo Casanova. Zwiedzanie Wenecji rozpoczniemy od rejsu vaporetto (tramwaj/taksówka wodna). Słynnymi kanałami weneckimi dostaniemy się na plac św. Marka, skąd rozpoczniemy spacer wzdłuż Kanału le Grande obok Pałacu Dożów przez Most Westchnień i Most Rialto. Po zwiedzaniu przejazd do Polski.

12 dzień - Przyjazd do kraju w godzinach porannych.

Świadczenia
W cenie
 • Zakwaterowanie w pokojach 2- lub 3- osobowych,
 • 9 śniadań,
 • 6 noclegów w hotelu GIULIVO * * * *  w  Baia Domiza,
 • 1 nocleg w hotelu*** w trakcie zwiedzania Florencji,
 • 1 nocleg w hotelu *** w okolicach Bolonii,
 • 1 nocleg w hotelu*** w trakcie zwiedzania Wenecji,
 • zwiedzanie Włoch wg programu,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opieka pilota.
Obowiązkowe
 • Ubezpieczenie KL, NNW: 90 PLN/ os.
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, zestawy słuchawkowe, wjazdy do miast oraz miejscowi przewodnicy – razem: 150 EUR/ os. (kwota nie podlega rozliczeniu),
 • dopłata do 9 obiadokolacji: 90 EUR/os.
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.
Opcjonalne

• Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),

pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN,

• rezerwacja miejsc w autokarze: 75 PLN/os.,

• ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,

• bezpieczny bagaż: 50 PLN/os.,

• wycieczki fakultatywne.

UWAGA! Istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych podczas zakładania rezerwacji i opłacenia ich w złotówkach. Decydując się na zakup wycieczki jeszcze w Polsce, płacisz mniej.

Miasta wyjazdowe/ Transport

✅ #OdDrzwiDoDrzwi obejmuje wszystkie rezerwacje z dodatkowo płatnym miastem wyjazdowym ✅ wyjazd na imprezę realizowany jest minibusem z miejsca zbiórki w wybranym mieście wyjazdowym ✅ na zakończenie imprezy minibus odwozi uczestników pod wskazany w umowie adres, pod warunkiem, że adres ten mieści się w limicie 30 km od wykupionego miasta wyjazdowego ✅ #OdDrzwiDoDrzwi nie jest dodatkowo płatne ✅ #OdDrzwiDoDrzwi realizowane jest bez względu na godzinę powrotu autokaru

07.06.2022 - 18.06.2022
PrzystanekDataGodzinaDopłata
Białystok
Stacja paliw ORLEN Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 11A
07.06.2022 r.Wtorek12:00250 PLN
Bielsko Biała
Stacja paliw AMIC, Aleja Generała Władysława Andersa 545
07.06.2022 r.Wtorek23:00100 PLN
Bochnia
Stacja paliw ORLEN, ul. Brzeska 42
07.06.2022 r.Wtorek18:50150 PLN
Bolków
Stacja paliw ORLEN, ul. Wysokogórska 12,
07.06.2022 r.Wtorek16:30200 PLN
Brzeg
Stacja BP przy A4, Przylesie 150, 49-200
07.06.2022 r.Wtorek19:150 PLN
Brzesko
Stacja paliw JAGA, ul. Tadeusza Kościuszki 90
07.06.2022 r.Wtorek18:30150 PLN
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59
07.06.2022 r.Wtorek12:55150 PLN
Bytom
Stacja paliw BP, Aleja Jana Pawła II 30
07.06.2022 r.Wtorek20:4550 PLN
Ciechocinek
Restauracja Mc'Donalds, Szosa Ciechocińska 9, 87-700 Odolion
07.06.2022 r.Wtorek11:30200 PLN
Cieszyn
MOP OGRODZONA przy drodze S52 Południowa 2, 43-426 Ogrodzona
07.06.2022 r.Wtorek23:45100 PLN
Czarnków
Parking przy ul. Wodna 43
07.06.2022 r.Wtorek13:45150 PLN
Częstochowa
Stacja paliw ORLEN, ul. Częstochowska 90, 42-100 Lgota
07.06.2022 r.Wtorek19:450 PLN
Dojazd Własny
-150 PLN
Gdańsk
Stacja Orlen, Trakt Św. Wojciecha 43/45, 80-044 Gdańsk
07.06.2022 r.Wtorek09:05250 PLN
Gdynia
Dworzec PKP
07.06.2022 r.Wtorek08:10250 PLN
Gliwice
parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna
07.06.2022 r.Wtorek22:050 PLN
Głogów
Parking TESCO przy ul. Piłsudskiego 15
07.06.2022 r.Wtorek16:15160 PLN
Gniezno
Stacja paliw LOTOS ul.Gdańska 126
07.06.2022 r.Wtorek14:30100 PLN
Gorzów Wielkopolski
Dworzec PKS, przystanek dla wysiadających
07.06.2022 r.Wtorek12:40170 PLN
Gostyń
Parking przy Tesco ul. Leszczyńska 5
07.06.2022 r.Wtorek15:55100 PLN
Grudziądz
Stacja Orlen, Michale 114
07.06.2022 r.Wtorek11:25200 PLN
Inowrocław
Stacja Paliw SHELL, ul. Toruńska 181
07.06.2022 r.Wtorek13:15150 PLN
Jarocin
Stacja paliw ORLEN ul.Wojska Polskiego 135a
07.06.2022 r.Wtorek14:45150 PLN
Jastrzębie Zdrój
Stacja paliw BP, ul. Wodzisławska 1
07.06.2022 r.Wtorek22:45100 PLN
Jelenia Góra
Stacja paliw BP, Aleja Jana Pawła II 4
07.06.2022 r.Wtorek15:55200 PLN
Jędrzejów
Stacja paliw TOTAL, ul. Partyzantów 73
07.06.2022 r.Wtorek18:45200 PLN
Kalisz
Stacja Paliw STATOIL, ul. Podmiejska 22
07.06.2022 r.Wtorek14:35150 PLN
Katowice
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55
07.06.2022 r.Wtorek21:150 PLN
Kępno
Stacja paliw BP, ul. Solidarności 26
07.06.2022 r.Wtorek17:30200 PLN
Kielce
Stacja paliw ORLEN, ul. Łódzka 266
07.06.2022 r.Wtorek18:00200 PLN
Kluczbork
Stacja paliw PIEPRZYK, ul. Byczyńska 120
07.06.2022 r.Wtorek18:45150 PLN
Kłodzko
Restauracja Mc'Donalds, ul. Objazdowa 26
07.06.2022 r.Wtorek16:45170 PLN
Konin
Zajazd Blue Stare miasto k/Konina, Modła Królewska 5F
07.06.2022 r.Wtorek13:30150 PLN
Koszalin
Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin
07.06.2022 r.Wtorek10:00250 PLN
Kościan
Stacja Orlen, ul. Śmigielska
07.06.2022 r.Wtorek16:250 PLN
Kraków
STACJA PALIW BP, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic
07.06.2022 r.Wtorek20:00100 PLN
Krotoszyn
Dworzec PKP, ul.Dworcowa 1
07.06.2022 r.Wtorek15:50150 PLN
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44
07.06.2022 r.Wtorek17:30150 PLN
Leszno
Stacja paliw LOTOS, ul. Balonowa 35, 64-100 Leszno
07.06.2022 r.Wtorek16:500 PLN
Lubin (dolnośląskie)
STACJA PALIW STATOIL ul. J. Piłsudskiego 1
07.06.2022 r.Wtorek17:00150 PLN
Lublin
Stacja paliw BP, ul. Północna 30
07.06.2022 r.Wtorek14:30250 PLN
Łagiewniki
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 25
07.06.2022 r.Wtorek17:55100 PLN
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
07.06.2022 r.Wtorek17:150 PLN
Międzyrzecz
Stacja paliw ORLEN, ul. Waszkiewicza 69
07.06.2022 r.Wtorek13:10150 PLN
Mława
Stacja Paliw Lotos, ul. Polna 23
07.06.2022 r.Wtorek12:40200 PLN
Modlin
Lotnisko Modlin, stanowiska BUS przy hali odlotów
07.06.2022 r.Wtorek14:00100 PLN
Myślibórz
Stacja paliw ORLEN Renice 59, 74-300 Renice
07.06.2022 r.Wtorek12:10200 PLN
Niemcza
Stacja paliw BP, Osiedle Podmiejskie 1a
07.06.2022 r.Wtorek17:45100 PLN
Nowa Sól
Dworzec PKS, ul. Towarowa 3
07.06.2022 r.Wtorek15:15200 PLN
Nowy Tomyśl
Stacja paliw BP Przyłęk 125A, 64-300
07.06.2022 r.Wtorek14:30100 PLN
Oborniki Wlkp.
Parking przy markecie LIDL, ul. Lipowa 16a
07.06.2022 r.Wtorek14:30100 PLN
Olsztyn
Stacja paliw SHELL, ul. Sielska 45A
07.06.2022 r.Wtorek10:50250 PLN
Olsztynek
Stacja paliw ORLEN, ul. Ostródzka 11
07.06.2022 r.Wtorek11:50250 PLN
Opole
stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45
07.06.2022 r.Wtorek20:150 PLN
Ostróda
Parking przy Intermarche, ul. Grunwaldzka 74d
07.06.2022 r.Wtorek11:20250 PLN
Ostrów Mazowiecki
Stacja paliw ORLEN, ul. Lubiejewska 63
07.06.2022 r.Wtorek13:30150 PLN
Ostrów Wielkopolski
Dworzec PKS, Dworcowa 15, 63-410 Ostrów Wielkopolski
07.06.2022 r.Wtorek15:05150 PLN
Piła
Stacja Paliw Lukoil, Aleja Poznańska 93
07.06.2022 r.Wtorek12:45150 PLN
Piotrków Trybunalski
Oberża Złoty Młyn w Majkowie Dużym, 2 km od A1 kierunek Wrocław
07.06.2022 r.Wtorek18:300 PLN
Pleszew
Stacja Paliw LOTOS ul. Poznańska 136
07.06.2022 r.Wtorek14:20150 PLN
Płońsk
Mc’Donalds, ul. Polna 39
07.06.2022 r.Wtorek13:30150 PLN
Polkowice
parking przy Aqua Parku, ul. Młyńska 4
07.06.2022 r.Wtorek16:45150 PLN
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
07.06.2022 r.Wtorek15:300 PLN
Pszczyna
Warownia Pszczyńskich Rycerzy, Bielska 50
07.06.2022 r.Wtorek22:30100 PLN
Puławy
Dworzec PKP Puławy Miasto, Aleja Partyzantów
07.06.2022 r.Wtorek15:15200 PLN
Radom
Stacja paliw ORLEN, ul. Kielecka 22/24A
07.06.2022 r.Wtorek16:15170 PLN
Rawicz
Stacja paliw PIEPRZYK, węzeł S5 zjazd na Korzeńsko
07.06.2022 r.Wtorek17:200 PLN
Rybnik
Stacja paliw CIRCLE K, ul. Wodzisławska 180
07.06.2022 r.Wtorek22:0050 PLN
Rzeszów
stacja paliw Shell ul. Hetmańska 46
07.06.2022 r.Wtorek17:00200 PLN
Słupca
Stacja paliw ORLEN ul.Warszawska 66c
07.06.2022 r.Wtorek14:00150 PLN
Słupsk
Dworzec PKP, ul. Hugona Kołątaja 32
07.06.2022 r.Wtorek09:00250 PLN
Sopot
Stacja paliw BP al.Niepodległości 664/670
07.06.2022 r.Wtorek08:35250 PLN
Starogard Gdański
Dworzec PKP
07.06.2022 r.Wtorek10:25250 PLN
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin
07.06.2022 r.Wtorek11:20200 PLN
Szczecinek
Dworzec PKP
07.06.2022 r.Wtorek11:15250 PLN
Śrem
Stacja paliw ORLEN, ul. Gostyńska 59
07.06.2022 r.Wtorek15:25100 PLN
Świdnica
Stacja paliw ORLEN, ul. Szarych Szeregów 4
07.06.2022 r.Wtorek18:00150 PLN
Świebodzice
Stacja paliw ORLEN, ul. Świdnicka 60
07.06.2022 r.Wtorek17:40150 PLN
Świebodzin
stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin
07.06.2022 r.Wtorek13:45150 PLN
Świecie
Stacja Paliw ORLEN, Morsk 25, 86-100 Morsk
07.06.2022 r.Wtorek11:55200 PLN
Tarnów
Stacja Paliw Grosar ul. Jana Pawła II 22
07.06.2022 r.Wtorek18:00200 PLN
Tczew
Stacja BP, ul. Braci Grimm 1B
07.06.2022 r.Wtorek09:55250 PLN
Tomaszów Mazowiecki
Stacja paliw LOTOS, ul. Ujezdzka 31
07.06.2022 r.Wtorek17:45100 PLN
Toruń
dworzec PKP Toruń Miasto, Plac 18 Stycznia
07.06.2022 r.Wtorek12:15200 PLN
Trzcianka
Dworzec PKP
07.06.2022 r.Wtorek13:15150 PLN
Tychy
Stacja paliw ORLEN, ul. Beskidzka 60
07.06.2022 r.Wtorek21:5050 PLN
Wałbrzych
Stacja paliw ORLEN, ul. 1-go Maja 60
07.06.2022 r.Wtorek17:15200 PLN
Wałcz
Dworzec PKP
07.06.2022 r.Wtorek12:15150 PLN
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
07.06.2022 r.Wtorek15:000 PLN
Wieliczka
Stacja paliw BP, ul. Krakowska 37
07.06.2022 r.Wtorek19:30100 PLN
Wieluń
Stacja paliw CIRCLE K, ul. Głowackiego 34
07.06.2022 r.Wtorek18:15200 PLN
Wiskitki
Stacja paliw AVIA, ul. Guzowska 35
07.06.2022 r.Wtorek15:450 PLN
Włocławek
parking przy Hali Mistrzów, al. Fryderyka Chopina 8
07.06.2022 r.Wtorek11:00200 PLN
Wodzisław Śląski
Stacja Paliw SHELL, ul. Rybnicka 15
07.06.2022 r.Wtorek22:15100 PLN
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
07.06.2022 r.Wtorek18:450 PLN
Września
Stacja paliw ORLEN ul.Wrocławska
07.06.2022 r.Wtorek14:30100 PLN
Wyszków
Stacja paliw LOTOS, ul. Białostocka 30
07.06.2022 r.Wtorek14:00150 PLN
Zabrze
Stacja paliw BP, ul. Gdańska 20
07.06.2022 r.Wtorek21:4550 PLN
Zambrów
Stacja paliw ORLEN, ul. Białostocka 10
07.06.2022 r.Wtorek13:00200 PLN
Ząbkowice Śląskie k. Kłodzka
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 31
07.06.2022 r.Wtorek17:15150 PLN
Zielona Góra
Stacja paliw ORLEN, ul. Sulechowska 40
07.06.2022 r.Wtorek14:45200 PLN
Zwoleń
Stacja paliw EXOL, ul. Wojska Polskiego 164
07.06.2022 r.Wtorek15:45200 PLN
Żnin
Stacja Paliw Maxoil przy drodze wojewódzkiej 251 (zjazd z S5 w kierunku Żnina)
07.06.2022 r.Wtorek13:55150 PLN
Żory
STACJA PALIW AMIC ENERGY
07.06.2022 r.Wtorek22:500 PLN
Ubezpieczenie
<p>PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: <b>KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ</b></p><ul><li> ubezpieczenie <b>KUP SOBIE SPOKÓJ</b> daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi. </li><li>ubezpieczenie od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)</li></ul><p>Uwaga: Bez ubezpieczenia od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.</p> <ul><li>ubezpieczenie <b>BAGAŻU</b> pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.</li></ul><p>Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.</p> szczegóły: <a href="https://www.funclub.pl/dokumenty" target="_blank">https://www.funclub.pl/dokumenty</a>
Wyżywienie

W cenie 9 śniadań oraz 9 obiadokolacji. Serwis HB w Hotelu GIULIVO (2 x dziennie): śniadania kontynentalne (włoskie - słodkie) wzmocnione o  ser i  wędlinę. Obiadokolacja: 1 danie: pasta lub ryż lub zupa lub pizza, 2 danie: mięsne lub rybne, przystawka deser lub owoce.

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Dokumenty

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni na terytorium Włoch jest paszport bądź dowód osobisty.

multimedia
  Lista odtwarzania
OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TFG i TFP

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) Działając w zgodzie z rozporządzeniem (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), które weszło w życie 1 stycznia 2021, do wszystkich imprez, które są organizowane przez BP Funclub zostanie doliczona opłata, którą biuro w całości przekażemy na TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY. Opłata doliczana do każdej umowy, bezzwrotna i zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek wpłacania składek na TFP obejmuje wszystkich organizatorów turystycznych w Polsce.

Dobrze wiedzieć

Spotkanie organizacyjne odbywa się w dniu przyjazdu lub dnia następnego. Na spotkaniu przekazywane są niezbędne informacje dotyczące pobytu oraz istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych. Program zwiedzania jest ramowy i może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów. Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: taksa klimatyczna, taksa kwaterunkowa, checkpointy, parkingi, lokalni przewodnicy, bilety wstępu, wydatki graniczne i inne nieprzewidziane programem. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty około 105 euro.

Wycieczki fakultatywne
 • podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób
  Lokalna degustacja

  W godzinach południowych przejazd na lokalną degustację gdzie czeka na nas degustacja produktów lokalnych, muzyka i zabawa.

  W cenie zwarty jest przejazd autokarem, degustacja wina i lokalnych produktów.

  Cena: 180 PLN/os. na miejscu ok. 40 EUR/os.

  Monte Cassino

  Po śniadaniu przejazd do Monte Cassino. Historyczne miejsce bitwy polskiego II Korpusu z Niemcami. Odwiedzimy cmentarz wojskowy żołnierzy polskich, grób gen. Andersa oraz Opactwo Benedyktyńskie z 529 roku, które wznosi się na szczycie wzgórza. Złożenie kwiatów i zniczy. Powrót do hotelu na obiadokolację.

  W cenie zawarty jest przejazd autokarem, kwiaty i znicze.

  Cena: 180 PLN/os. na miejscu ok. 40 EUR/os.

  Wyspa Capri

  Śniadanie w formie suchego prowiantu, wczesny wyjazd z hotelu.

  Przejazd do Neapolu. Podróż promem lub wodolotem na wyspę Capri. Pobyt na malowniczej wyspie, znanej z pięknych widoków, śródziemnomorskiej roślinności i bogatych rezydencji. Wjazd kolejką szynową do centrum, spacer w Ogrodach Augusta, podziwianie słynnych skał wyłaniających się z morza. W zależności od czasu wolnego, możliwość plażowania.

  W cenie zwarty jest przejazd autokarem, rejs statkiem lub wodolotem w dwie strony, przewodnik na wyspie Capri, billet na kolejkę szynową, billet wstępu do Ogrodów Augusta.

  Cena: 360 PLN/os. na miejscu ok. 80 EUR/os.

  Neapol i Pompeje

  Po śniadaniu przejazd do NEAPOLU - centrum kulturalnego i gospodarczego południa Włoch, miasta położonego u stóp Wezuwiusza. Zwiedzanie stolicy Kampanii. W programie: Galeria Umberta I, Plac Plebiscytu z Pałacem Królewskim, podziwianie z zewnątrz dwóch zamków: Castel dell'Ovo - Zamek Jajeczny i Castel Nuovo - Zamek Nowy. Przejazd do POMPEJÓW. Zwiedzanie terenu wykopalisk antycznego miasta, zasypanego podczas erupcji Wezuwiusza w I w. n.e. Powrót do hotelu. Obiadokolacja.

  W cenie zawarty jest przejazd autokarem, billet wstępu do Pompejów, przewodnik w Pompejach oraz Neapolu.

  Cena: 360 PLN/os. na miejscu ok. 80 EUR/os.

Opinie

Średnia ocen:  
 1 opinii

12.10.2019 r.  przez Katarzyna Sikorska

Wycieczkę oceniam bardzo wysoko, dużo zobaczyliśmy, Włochy są przepiękne. Przydały się też 2 dni wypoczynku nad morzem, bo zwiedzanie jest intensywne i momentami męczące. Skorzystaliśmy z wycieczki na Capri i widoki niezapomniane. Dziękujemy i skorzystamy ponownie z oferty dla seniora.

5/5

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.