Pielgrzymka autokarowa do Rzymu

BELKA GÓRA

Na terenie Rzymu mieści się Stolica Apostolska, siedziba papieża – Watykan. Codziennie przybywają tu tłumy pielgrzymów, by na własne oczy ujrzeć okazałą Bazylikę św. Piotra, wybudowaną na miejscu pochówku pierwszego ojca kościoła – Piotra Apostoła. Nieodłącznym punktem każdej pielgrzymki do Rzymu jest także pobyt na placu św. Piotra i uczestnictwo w audiencjach papieskich!

Organizujemy pielgrzymki autokarowe do Rzymu z Poznania! Wspólnie zobaczymy główne atrakcje turystyczne Rzymu oraz przejdziemy przez rozbudowany program dla osobistej strefy sacrum – możliwość udziału w nabożeństwach, zwiedzanie kościołów i innych miejsc o znaczeniu religijnym. Nasza oferta obejmuje też pielgrzymki do Rzymu dla seniorów – dysponujemy komfortowymi autokarami z wszelkimi udogodnieniami dla osób starszych. Specjalnie dobrany plan wyjazdu pielgrzymkowego nie obciąża nadto sił seniorów!

Pielgrzymka autokarowa do Rzymu to możliwość obcowania z pięknem włoskich zabytków oraz sposobność do pogłębiania swojej wiary już teraz!

Formularz kontaktowy

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymaniem szczegółowej oferty, prosimy o wypełnienie poniższego formularza, który umożliwi nam kontakt i dostarczy niezbędnych informacji dotyczących Państwa oczekiwań.

    Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.