Wcześniej taniej - Jesień Zima 2018/2019

Pielgrzymki autokarowe

Poszukujesz wyjazdów do miejsc świętych, związanych z tradycją chrześcijańską? Pomożemy Ci w zorganizowaniu takiej podróży.

Tradycja pielgrzymowania sięga czasów starożytnych, kiedy to wierni podejmowali trudy podróżowania z motywów religijnych, aby wyrazić wdzięczność, zadośćuczynić popełnionym grzechom, wyrazić prośbę o zdrowie, bogactwo i pomyślność. Ruszali w kierunku Ziemi Świętej lub do miejsc, które istotnie związane były z wydarzeniami religijnymi. Również obecnie pielgrzymki są realizowane, aby dać możliwość refleksji, odnalezienia poczucia bliskości z Panem Bogiem, a także integracji z innymi pielgrzymami.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami wyjazdów pielgrzymkowych. Przygotowaliśmy oferty skierowane do osób podróżujących indywidualnie, a także gotowe rozwiązania dla parafii i osób organizujących wyjazdy grupowe.

Formularz kontaktowy

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymaniem szczegółowej oferty, prosimy o wypełnienie poniższego formularza, który umożliwi nam kontakt i dostarczy niezbędnych informacji dotyczących Państwa oczekiwań.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.