infolinia61 66 28 616

Pielgrzymki

Poszukujesz wyjazdów do miejsc świętych, związanych z tradycją chrześcijańską ? Pomożemy Ci w zorganizowaniu takiej podróży.

Tradycja pielgrzymowania sięga aż do czasów starożytnych, kiedy to wierni podejmowali trudy podróżowania z motywów religijnych aby wyrazić wdzięczność, zadośćuczynić popełnionym grzechom, wyrazić prośbę o zdrowie, bogactwo i pomyślność. Ruszali w kierunku Ziemi Świętej lub do miejsc, które istotnie związane były z wydarzeniami religijnymi. Również obecnie pielgrzymki są realizowane aby dać możliwość refleksji, odnalezienia poczucia bliskości z Panem Bogiem, a także integracji z innymi pielgrzymami.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami wyjazdów pielgrzymkowych. Znajdziecie państwo oferty skierowane do osób podróżujących indywidualnie, a także gotowe rozwiązania dla parafii i osób organizujących wyjazdy grupowe.

Formularz kontaktowy

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymaniem szczegółowej oferty, prosimy o wypełnienie poniższego formularza, który umożliwi nam kontakt i dostarczy niezbędnych informacji dotyczących Państwa oczekiwań.