BELKA GÓRA

Pielgrzymki autokarowe

Poszukujesz wyjazdów do miejsc świętych, związanych z tradycją chrześcijańską? Pomożemy Ci w zorganizowaniu takiej podróży. W naszej ofercie mieszczą się zarówno wyjazdy krajowe, m.in.: pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę, jak również wyjazdy zagraniczne: pielgrzymka autokarowa do Medjugorie, pielgrzymka autokarowa do Rzymu czy wycieczka do Fatimy autokarem.

Tradycja pielgrzymowania sięga czasów starożytnych, kiedy to wierni podejmowali trudy podróżowania z motywów religijnych, aby wyrazić wdzięczność, zadośćuczynić popełnionym grzechom, wyrazić prośbę o zdrowie, bogactwo i pomyślność. Ruszali w kierunku Ziemi Świętej i innych związanych z kultem miejsc. Również obecnie pielgrzymki do Fatimy, pielgrzymki do Rzymu czy pielgrzymki do Medjugorie są realizowane, aby dać możliwość refleksji, odnalezienia poczucia bliskości z Panem Bogiem, a także integracji z innymi pielgrzymami.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami wyjazdów pielgrzymkowych. Przygotowaliśmy oferty skierowane do osób podróżujących indywidualnie, a także gotowe rozwiązania dla parafii i osób organizujących wyjazdy grupowe, np. pielgrzymki dla seniorów.

Formularz kontaktowy

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymaniem szczegółowej oferty, prosimy o wypełnienie poniższego formularza, który umożliwi nam kontakt i dostarczy niezbędnych informacji dotyczących Państwa oczekiwań.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.