Pielgrzymka autokarowa do Medjugorie

BELKA GÓRA

Medjugorie to malownicza miejscowość położona w Bośni i Hercegowinie, będąca celem licznych pielgrzymek. Choć niezatwierdzone ani niezaprzeczone do tej pory przez Kościół katolicki, to właśnie domniemane objawienia maryjne przyciągają tu tłumy pielgrzymów z całego świata.

W ofercie naszego biura podróży dostępna jest pielgrzymka do Medjugorie z Poznania, podczas której podróżni mogą poznać święte miejsca, zgłębiać swą wiarę i uczestniczyć w licznych nabożeństwach. Głównym ośrodkiem kultu jest kościół pw. świętego Jakuba. Kluczowe znaczenie w programie naszej pielgrzymki autokarowej do Medjugorie mają także pobliskie wsie: Bijakovići i Zvirovići, na obszarze których położone są wzniesienia przy których miały mieć miejsce objawienia. Za miejsce pierwszych objawień uznane jest Wzgórze Objawień (Podbrdo) oraz Góra Krzyża (Kriżevac).

Pielgrzymka do Medjugorie z Poznania to doskonała oferta dla każdego katolika, pragnącego zapoznać się z tajemnicą objawień maryjnych z Medjugorie.

Formularz kontaktowy

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymaniem szczegółowej oferty, prosimy o wypełnienie poniższego formularza, który umożliwi nam kontakt i dostarczy niezbędnych informacji dotyczących Państwa oczekiwań.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.