Start promocji wcześniej taniej 15.10.2018
RABAT
15 %
zaliczka 100 PLN/os.

Wypoczynek i zwiedzanie Chorwacji

Wyobraź sobie krystalicznie czystą wodę, archipelagi bezludnych wysepek, bezkresne morze lśniące wszystkimi odcieniami niebieskiego i zielonego. Poczuj zapach ziół, lawendy i lasu. Chorwacja to prawdziwy raj, który czeka właśnie na Ciebie!

Wypoczynek i zwiedzanie to połączenie idealne dla tych, którzy szukają odrobiny lenistwa przeplatanego bogatym programem i ciekawymi wycieczkami. Chorwacja to miejsce absolutnie wyjątkowe. Dubrownik (perła Adriatyku), Trogir (miasto założone przez Greków), Split (stolica Dalmacji), wodospady rzeki Krka, niezliczone kawiarenki i tawerny z lokalnymi specjałami, lasy piniowe, górskie zbocza, długie plaże, ciepłe morze… Lista jest długa i gwarantuje niezapomniane chwile oraz piękne wspomnienia.

Marzysz o błogim wypoczynku na niezatłoczonej i pięknej plaży? Chcesz odkryć bogatą historię i zobaczyć najpiękniejsze zabytki Chorwacji? Ruszamy, nie ma co czekać!

-
20
Termin
Znaleziono 2 ofert

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.