Biuro Podróży Funclub

infolinia61 66 28 616
promocja 100 pln

Wycieczki autokarowe – wczasy i wakacje

Twoje idealne wakacje to nieprzerwany, spokojny wypoczynek w ulubionym miejscu? Dobrze się składa, bo właśnie takie wakacje dla Ciebie mamy! Oferujemy tanie wycieczki autokarowe do najpiękniejszych krajów śródziemnomorskich, w których błogo odpocznie Twoje ciało i dusza!

Wakacje autokarem w ofercie „Wypoczynek” to dwanaście lub dziesięć dni błogiego, nieustającego relaksu. Podróż komfortowym autokarem pozwoli Ci się odprężyć, pobyt w wybranej miejscowości pomoże złapać wytchnienie a duży wybór wycieczek fakultatywnych umożliwi poznanie okolic bliższych i dalszych. To Twoje wakacje, więc odpoczywaj po swojemu do woli. My Ci w tym pomożemy.

Organizujemy wypoczynkowe wakacje autokarem w Albanii, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Grecji, Hiszpanii i we Włoszech. To tam mamy sprawdzonych i zaufanych kontrahentów, z którymi od lat współpracujemy. Wykwalifikowani i odpowiedzialni rezydenci zawsze gotowi są do udzielenia wszelkiej pomocy i rady. Wysoka jakość zawsze idzie w parze z bardzo przystępnymi cenami – oferujemy tanie wycieczki autokarowe, dające możliwość beztroskiego wypoczynku w gorących krajach śródziemnomorskich! Zbierz całą rodzinę lub przyjaciół i zdecydujcie gdzie wypoczywacie w tym roku i którą ofertę wczasów autokarem wybieracie!

-
20
Termin
Znaleziono 5 ofert
Wypoczynek i Zwiedzanie Włoch LAZIO
Rabat do 15%

Wypoczynek i Zwiedzanie Włoch LAZIO

Włochy, Florencja, Piza, Siena

18991614 PLN
Następny wyjazd 07.05.2021 r.

Zobacz
Wypoczynek i Zwiedzanie Chorwacji
Rabat do 15%

Wypoczynek i Zwiedzanie Chorwacji

Chorwacja, Split, Makarska, Trogir

15491317 PLN
Następny wyjazd 08.05.2021 r.

Zobacz
[Wypoczynek z noclegiem tranzytowym] Villa Lazi z widokiem na morze
Rabat do 15%
Następny wyjazd 22.05.2021 r.

Zobacz
Rabat do 15%
Następny wyjazd 27.05.2021 r.

Zobacz
Następny wyjazd 30.08.2021 r.

Zobacz

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.